Аудиторія, котра використовує телеграм щодня зростає. Якщо мовити про сьогодні, то за статистикою станом на 2022 рік активних користувачів нараховується вже понад 400 млн. Месенджер Телеграм кожен день набирає свої обороти популярності. Telegram залишається надзвичайно ефективним і перспективним джерелом трафіку.

Арбітраж трафіку в Телеграм

В телеграмі крутяться великі гроші. Люди заводять канали, купують рекламу, продають товари, пропонують послуги, загалом, заробляє хто як може. Сьогодні арбітраж трафіку в телеграм − це реальна нагода заробляти непогані гроші при мінімальних витратах часу.

Створення власного телеграм-каналу − це найбільш надійний спосіб арбітражу. Але водночас цей спосіб є дуже складним. Перш за все вам потрібно знайти аудиторію, котра буде підписуватись на ваш канал. Перший дуже простий, але робочий метод − розповісти про свій канал друзям, родичам, знайомим. Це будуть ваші перші "живі" читачі. А далі як "циганське радіо": ваші друзі розповістимуть про ваш канал своїм друзям, друзі друзів своїм знайомими і так далі. Також можна розповісти про свій канал у соціальних мережах. Там обов'язково знайдуться бажаючі підписатись. Є ще один засіб для отримання підписників. Через недорогі сервіси ви можете накрутити підписників. Пам'ятайте ваш канал повинен бути наповнений цікавим контентом.

Основні переваги

- стабільна та зацікавлена аудиторія;

- розширений функціонал;

- простата навігації;

- доступність;

- відсутність таргетованої реклами;

- широкі можливості для користувачів.

В Telegram не має жорсткої модерації, а це великий плюс. Ви зможете розміщувати велику кількість рекламних постів та публікацій.

Якщо на ведення свого каналу в Telegram у вас немає часу або бажання, тоді ви можете скористатись іншим способом арбітражу − реклама в чужих каналах. Пам'ятайте, перед розміщенням реклами рекомендовано проаналізувати активність аудиторії. В кожному каналі можна побачити кількість підписників та кількість переглядів під кожним постом. Якщо отримані дані вас влаштовують ви можете починати вести переговори с адміном каналу та домовлятись про співпрацю. Моніторити канали ви можете цілодобово, підбираючи найбільш вигідні для себе варіанти. Одразу відсікайте канали з великою кількістю ботів. Якщо наприклад в каналі є 16 тисяч підписників, а ваш пост переглянуло всього 2 тисячі − це є не дуже гарним знаком. Середня кількість переглядів складає приблизно 30% від загальної кількості підписників.