Роликові ковзани доставляють дітям масу задоволення. Дуже часто це перший вид спорту, який цікавить дітей. Це всього чотири колеса, прикріплені до черевиків, а скільки з ними веселощів! Дитячі ролики Rollerblade Bladerunner Phoenix це найкращій вибір для дітей. Роликові ковзани від roliki-extrim.com.ua - це культове спорядження, яке люблять у всьому світі.

У магазині ROLIKI EXTRIM можливо знайти безліч моделей, які обов'язково відразу привернуть увагу. Однак варто знати, на що саме звертати увагу при виборі, щоб роликові ковзани були якісними і служили вам довго, а ваша дитина отримувала з ними масу задоволення. Крім того, роликові ковзани забезпечують відмінне зчеплення і стійкість, тому з ними варто визначитися ще до початку катання. При виборі перш за все, необхідно врахувати:

  • вид коліс;
  • розмір;
  • гальмо;

Це найважливіші параметри, які в першу чергу визначають безпеку дитини.

Які колеса повинні бути у дитячих роликових ковзанів?

Колеса фактично є основою роликових ковзанів. Вони дозволяють утримувати рівновагу і забезпечують належне зчеплення. Саме від них залежить комфорт і якість їзди. Для початківців найкраще підходять роликові ковзани з м'якими колесами, які забезпечують відмінну амортизацію і зчеплення з землею. Однак варто пам'ятати, що м'які колеса більш безпечні, але вони не дозволяють розвивати значні швидкості. З іншого боку, жорсткі колеса менш амортизують, але дозволяють їздити швидше. У випадку з дітьми, однак, краще використовувати м’які колеса.

Як правильно вибрати розмір?

Іноді підібрати потрібний розмір для дитячих роликових ковзанів не так просто. Прийнято правило, що розмір роликових ковзанів має бути на розмір більшим за розмір взуття, яке носить дитина. Роликові ковзани повинні бути підігнаними, але в той же час вони не повинні тиснути на стопу. Під час руху стопа злегка висувається вперед, що може викликати тиск і біль. Ось чому варто переконатися, що все ще є слабина.

Яке значення має гальмо?

Гальмо відіграє величезну роль і необхідне особливо для новачків. У роликових ковзанів він розташований спереду і виконує різні функції. Перш за все, він служить для зупинки поїздки, а також для того, щоб підштовхнути себе, щоб розпочати цю поїздку. Звичайно, під впливом їзди гальма поступово зношуються. Ось чому так важливо приділяти йому увагу і регулярно замінювати. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що роликові ковзани безпечні та придатні для катання в будь-який час. Адже безпека завжди має бути на першому місці.