Кажуть, реклама є двигуном торгівлі. Проте, сам по собі рекламний текст мало що значить. Медіаносій або майданчик, на якій має бути поміщена рекламна інформація, важлива не меншою мірою. Брендування автотранспорту в Тернополі або використання корпоративного автотранспорту в якості мобільного медіаносія набуло сьогодні надзвичайну популярність серед рекламодавців. Як виявилося, поверхня будь-якого корпоративного автомобіля може для рекламних цілей виконувати роль чудової безкоштовної площадки. Однак звичні стаціонарні рекламні носії на http://magicgroup.com.ua/tablichki/ - неонові і світлодіодні вивіски, об'ємні літери, лайтбокси, таблички, дахові установки і т.д. продовжують користуватися при цьому заслуженим попитом.

Світлодіодні вивіски можна зарахувати в структурі рекламної справи до найбільш поширених і затребуваних компонентів. Різноманітність форм цього виду медіа-носіїв дозволяє застосовувати світлодіодні вивіски, виконані Компанією Mаgic на http://magicgroup.com.ua/svetodiodnyie-vyiveski/, яка займає на ринку виробництва зовнішніх якісних медіа-носіїв провідні позиції, як для розміщення зовнішньої реклами, так і для інтер'єрної . У темний час доби ефективність подібних майданчиків багаторазово підвищується вмонтованими неоновими або світлодіодними елементами і підвищеною оглядовістю.

Варіативність наступного типу медіа-носіїв визначається його популярністю серед споживачів. Маються на увазі всілякі таблички - різноманітні покажчики і адресні таблички, фасадні таблички та настільні таблички, таблички і офісні таблички, інформаційні таблички і рекламні таблички і т.п. У реальності, застосування модифікацій подібного роду рекламного продукту практично нічим не обмежене. Визначається це виключно креативністю дизайнерських рішень і побажаннями замовника. У використанні матеріалів при виробництві цього типу медіа-носіїв також ніяких обмежень немає.