Технології 3D друку успішно використовуються в різних сферах життєдіяльності людини, їх прорив в медицині дійсно відчутний. Традиційні методи виготовлення ендопротезів займають набагато більше часу і можуть бути ефективними далеко не в кожній ситуації, тому роздруковані на принтері високоякісні титанові ендопротези кісток і суглобів стали чудовим рішенням для багатьох людей.

Image

Зрозуміло, що термін виготовлення і характеристики готового виробу багато в чому залежать від можливостей конкретного виробництва, проте біо друк у лабораторії Остеоніка — оптимальне рішення у будь-якій складній ситуації. Ви зможете отримати свій якісний ендопротез кісток і суглобів вже на протязі декількох тижнів, причому навіть у складних випадках професійний підхід медичних інженерів і хірургів сприяє максимально позитивному результату.

Кожен клієнт має можливість отримати цілий спектр послуг, включаючи:

  • індивідуальні навігаційні системи, які дозволяють виконувати складні багатоплощинні остеотомії (після отримання потрібної 3D моделі на основі результатів КТ оперуючий хірург та інженер розробляють систему, здатну повністю відтворити пошкоджену кістку);
  • ендопротези для передопераційного планування індивідуального типу (вам лише потрібні дані КТ і МРТ сканування проблемної зони кістки, щоб лікарі могли отримати відбиток поверхні, і вже на його основі створити навігаційні шаблони, інструменти та фіксатори для хірургічних втручань);
  • кастомні види ендопротезів, створюються з урахуванням анатомічних особливостей кожного клієнта (ключовими даними для біо друку і фахівців, які його використовують залишаються заключення КТ-сканування).

Сучасні можливості ендопротезування із застосуванням 3D друку, вже дозволили багатьом людям повернутися до нормального життя. Інноваційні методи розробки ендопротезів в лабораторії  Osteonica дозволяють успішно вирішувати проблеми в області травматології, хірургії, ортопедії та онкоортопедії. Навіть якщо звичайне протезування не може допомогти у вирішенні наявної проблеми, ендопротез цілком здатен впоратись з нею.

Image

Звернувшись до фахівців лабораторії, у вас є всі шанси отримати сучасний, максимально комфортний і достатньо доступний ендопротез високої якості. Більше того, вартість послуг вигідно відрізняє його від закордонних аналогів. Отримайте повну консультацію сьогодні, і вже в найближчому майбутньому ви можете покращити якість свого життя.