Ігровий автомат Moon of Fortune™, створений Wazdan, вирізняється чудовою графікою, темою, створеною спеціально для китайців. Wazdan добре попрацювали над слотом, додавши до продуманого сучасного дизайну низку спеціальних функцій. Moon of Fortune™ пропонує ігрове поле розміром 4x4, 16 ігрових символів. Гравці повинні зібрати 10 або більше однакових символів, щоб отримати приз. У відеослота є низка чудових функцій, які допоможуть в отриманні більших виграшів. До них належать Sticky to Infinity™, Hold the Jackpot, дикий символ. RTP становить 96,12%.

Особливості Moon of Fortune

Це ігровий автомат із китайською тематикою. Зараз рік Кролика, тож це логічно. Відеослот можна буде знайти у ВІП казино. На задньому плані красиве нічне небо, освітлене яскравим місяцем. Збоку від сітки ми бачимо значення чотирьох джекпотів. Кольори ідеально поєднуються, роблять ігрову атмосферу надзвичайно приємною. У слоті запропоновано:

  • шість основних символів — члени королівської родини;
  • два особливих — паперовий ліхтар, червона сімка. 

Також є Mystery Rabbits, Hand Fan Wilds. Wazdan дає змогу гравцям встановлювати рівень волатильності, щоб вони могли грати в нього на низькому, середньому/високому рівні. Рівень RTP повинен залишатися на рівні 96,12%. Діапазон ставок починається з мінімуму 0,10 долара США, може доходити до 10 000 доларів США.

 

Для отримання виграшу, гравцеві необхідно, щоб більше половини ігрової області було зайнято однаковими символами. Винагороду можна отримати за 10 або більше символів, всього доступно 16 позицій. У слоті доступно 16 звичайних символів. Hand Fan Wild може допомогти у формуванні будь-якої комбінації, незалежно від положення.

Бонусні функції — фішка гри

Для активації бонусного раунду необхідно зібрати один із двох типів символів Sticky to Infinity. Монети є бонусними символами, і якщо зібрати щонайменше 6 бонусних символів, включно з двома вищезгаданими, активується бонусна гра Hold the Jackpot. Якщо випадає чотири або п'ять монет за одне обертання, буде надано другий шанс, оскільки інші барабани обертаються знову.

Коли починається бонусна гра, використовувані символи для її запуску залишаються на місці. Решта барабанів обертаються так, що на них можуть випадати тільки бонусні символи. У користувача є три респіни, щоб отримати новий бонусний символ. Якщо закінчилися спроби, гру закінчено. Символи Sticky to Infinity розкривають свій вміст, який може бути монетою, одним із джекпотів або колекціонером.

Саме цей колектор набуває значення всіх інших символів на ігровому полі. Можна ключити рівень шансу. Це збільшить ставку у 2, 4 або 6 разів, але також у стільки разів збільшить шанси на активацію бонусної гри. Гравці слота Moon of Fortune можуть придбати бонусний раунд. Суми варіюються від 50 до 300 разів більше за ставку, зокрема на додаток до шести монет і різної кількості символів Sicky to Infinity Mystery.