Багато українців досі вважають відомі світові бренди дорогими, хоча це насправді не так. Навпаки, завдяки онлайн-шопінгу стираються кордони та більшість речей стають доступними. Сидячи на дивані, можна купувати найкращі вироби у 2-3 рази дешевше. Саме тому все більше українців відкривають для себе онлайн-шопінг: частина самостійно купують на закордонних сайтах, частина користується послугами байєрів, а ще частина віддає перевагу мультибрендовим магазинам на зразок Інтертопу, Модіво чи Ансвер. В останніх, до речі, найшвидша доставка та часті знижки.

Осінній гардероб за доступні гроші

Українці у 2023 році все більше уваги приділяють так званих мультибрендовим магазинам. З огляду на те, що вони є великими ритейлерами порівняно з брендами, іноді одні й ті самі товари можуть бути навіть дешевшими на цих майданчиках. Крім того, для торгових гігантів бренди створюють ексклюзивні колекції.

На початку осені пропонує вигідні промокоди Модіво https://www.liga.net/promocode/shops/modivo-ua, зокрема:

  • знижки до 30% на осінньому розпродажі. З таким купоном можна максимально вигідно купити речі з чоловічої та жіночої колекції брендового одягу, серед яких великий вибір курток, штанів, пуловерів, светрів, сорочок;
  • -15% з промокодом на першу покупку;
  • до 50% знижки на трендовий одяг і взуття, поміж якого можна знайти вироби з колекції осінь-зима 2022-2023;
  • 0 гривень за доставку з Європи при покупці від 2500 гривень.

З промокодом Ансвер https://promokod.pravda.com.ua/rus/shops/answear-ua також можна отримати знижку до 50% на покупки брендових осінніх речей. В асортименті магазину представлені понад 150 брендів, серед яких Nike, Adidas, Timberland, Silvean Heach, Geox, H&M, Zara, а також бренди люксового сегмента. Тут можна підібрати базову осінню капсулу на будь-який бюджет.

Інтернет-магазини мають одразу кілька переваг:

  • вони працюють з відомими виробниками, тому пропонують великий вибір оригінальних брендових товарів зі знижками;
  • на таких майданчиках зібрані найрізноманітніші бренди, тому все необхідне можна знайти в одному місці.

Ще одна перевага — можливість стежити за ціною. На брендові речі акції проводять так само часто, як і на товари мас-маркету. Промокоди на таких порталах, як Promokod.Pravda, також постійно оновлюються. Тому навіть осінній гардероб, який включає доволі дорогі речі, такі як пальто, туфлі, кросівки, костюм, сьогодні можна придбати по доволі вигідних цінах.