Громіздкі системи опалення вже давно замінили сучасні прилади, такі як радіатори або конвектори. Внутрішньопідлогові конвектори можуть бути надійно схованими, що дозволить уникнути їх потрапляння в очі кожного разу в оселі.

Відмінності дизайнерських виробів

Навіть пристрої для опалення середовища сьогодні розроблюються з унікальними дизайнами, що відкривають багато можливостей для збереження стилю інтер’єру та навіть надають змогу його прикрасити. Для збереження дизайну інтер’єру при встановленні радіатора опалення оберіть модель, яка гармоніює зі стилем приміщення. Також можна розглянути опції, де радіатори мають приховане кріплення або вбудовані в меблі. Важливо розмістити їх так, щоб вони не заважали іншим меблям та не створювали зайвого навантаження на дизайн загального простору приміщення. Як саме обрати дизайнерські радіатори та не помилися з вибором?

 • Панельні радіатори. Зверніть увагу на цей різновид пристрою. Він має плоску панель, яка відрізняється різноманіттям кольорів та форм. Панельні радіатори створюють сучасний вигляд та можуть слугувати елементом облицьовування.
 • Трубчасті радіатори. Вони складаються з трубок або прутиків, розташованих у різних конфігураціях. Це може бути абстрактний або геометричний дизайн, що надає їм вишуканий вигляд.
 • Гібридні радіатори. Поєднують опалювальні функції з елементами меблів або інших корисних функцій. Наприклад, можуть слугувати полицями або місцем для сушіння рушників.
 • Підлогові радіатори. Розташовуються низько на стіні або навіть вбудовані в підлогу, що створює чистий та сучасний вигляд, а також звільняє простір на стіні.
 • Радіатори-каскади. Це такі пристрої, що мають нестандартну архітектурну форму. Вона може навіть нагадувати мистецький витвір – все залежить від вашого бажання зробити на радіаторі акцент та від напрямку стилю в інтер’єрі вашого приміщення.

Часто можна зустріти в асортименті онлайн-магазину такі вироби, що будуть відрізнятися своєю гарною естетикою. Дизайнерські радіатори створюють унікальність у приміщенні, поєднуючи функціональність з естетикою та стилем. Якщо ви вирішите зупинити свій вибір на внутрішньопідлоговому конвекторі, тоді звертайте увагу на наступні його характеристики під час вибору:

 • Оберіть таку форму та дизайн, що гармонічно впишеться у ваш інтер’єр. Розгляньте різні варіанти облицювання, колір та форму пристрою.
 • Важливо розмістити конвектор так, щоб він не заважав функціональності приміщення та не порушував стиль оселі. Віддайте перевагу мінімалістичному дизайну, який в будь-якому випадку буде доречний, не в залежності від вашого напрямку в інтер’єрі.

Багато пристроїв для опалення виготовлені з металу, що робить їх дизайн значно привабливіше. Щоб обрати стильний металевий обігрівач, варто враховувати:

 • Характеристики металу. Кожен з них має свою теплопровідність тощо. Нержавіюча сталь добре підходить для встановлення пристрою в вологих приміщеннях. Вона має високий ступінь стійкості до корозії.
 • Важливо визначитися з бажаним кольором та обробкою металу. Це може бути матове покриття або глянцева обробка.
 • Металеві обігрівачі часто зроблені у вигляді геометричних форм та в різних розмірах, серед яких ви точно підберете щось певне. Для мінімалістичних напрямків в стилі інтер’єру підійдуть прямі лінії, а для арт-деко криві або абстрактний дизайн.
 • Важливо щоб обраний метал був стійким до деформації та зберігав свою форму протягом тривалого періоду.

Метал також має відповідати функції теплопровідності, бути стійким до корозії, легкий. Декоративні решітки на конвектори опалення допоможуть вам приховати пристрій, якщо він не вписується в інтер’єр.