Після переїзду до нової квартири, люди прагнуть створити комфортні умови для подальшого проживання. Однією з них є підключення інтернету і у цьому питанні, перше місце посідає вибір якісного Wi-Fi роутера. Зокрема, маршрутизатор потрібен для швидкого з’єднання з мережею кількох пристроїв.

Коли люди знаходяться у пошуку цієї техніки, потрібно відштовхуватися від власних потреб та наявних квадратних метрів. На додаток, розумно обирати пристрій з актуальним стандартом з’єднання, тобто це Вай Фай шостого або сьомого покоління. А, щоб почати грати у слоти без жодних витрат, можна отримати від 50 грн за реєстрацію без депозиту, застосувавши відповідний рейтинг кращих казино України.

Загальні критерії вибору роутера

Перш за все, потрібно звертати увагу на якість та швидкість передачі даних. Для цього пристрій має працювати у частотному діапазоні між 2.4 та 5 ГГц. Також, варто дивитися на такі нюанси:

  • Стабільна робота за умови під’єднання кількох гаджетів;
  • Сучасний стандарт зв’язку (6 або 7);
  • Наявність якомога більшої кількості портів для зручності;
  • Можливість підключення роутера до мобільного зв’язку (наявність слота під сім-картку);
  • Потужний процесор на 2-4 ядра та частота до 1.5 ГГц (чим більші ці показники, тим кращою буде продуктивність).

Щодо кількості антен, вони відповідають за посилення сигналу, тому їх повинно бути якомога більше. Своєю чергою, роутер має бути оснащений передавачем сигналів. Це визначить рівень сигналу та радіус дії домашньої бездротової мережі. Окремої уваги заслуговує тип WAN-порту, який залежить від наявних технологій провайдера, наприклад Ethernet або ADSL.

Відповіді на деякі поширені запитання

Трапляються випадки, коли пристрої з однією антеною працюють краще, ніж трьома або більше. Подібне відбувається через різні чинники, зокрема відображення сигналів або перешкоди. Тому, покращити зв’язок можна за допомогою технології Beamforming, яка є в деяких маршрутизаторах.

При цьому, якщо є потреба у збільшенні дальності прийому, можна використати підсилювач сигналу. Тим часом щоб зробити мережу безшовною, потрібно натиснути на кнопку Mesh. Також варто пам’ятати, що чим більше пристроїв під’єднано до роутера, тим повільнішим стане інтернет. Але, й тут рішення є. Тобто, щоб одночасно можна було доєднати до 30 пристроїв, роутер повинен містити MU-MIMO.