oi8ZhgcuS7DJFjgPWvftQX7TMYopaqczQhqY-jh8LwZdCmDNjHE4N7DXiwDdTumMw4tBTkTtHk2xnCHM0cLU51n9HqFqIDuwAM_nPRNmV_-jxztRAPPOW3pjrPaHjYKEpfwQ27gXYoFHXyrsUM8gCaI

Український виробник спортивного обладнання і дитячих майданчиків Inter Atletika, в лінійці якого представлене обладнання для реабілітації, продовжує облаштовувати території медичних закладів для відновлення фізичного здоров'я після перенесених травм та операцій. Так, наприкінці жовтня на території Київського обласного центру ментального здоров'я в місті Ворзель, де військовослужбовці проходять лікування, були встановлені вуличні тренажери реабілітаційного направлення. 

Майже в одночас, на території Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи у Винниках, було облаштовано відразу два майданчики: для занять спортом та щадного післяопераційного відновлення повноцінної функціональності організму. Вітчизняний виробник пропонує як окремі моделі, так і комплексні рішення, якими можна облаштувати території медичних закладів, санаторіїв, військових госпіталів та спортивних майданчиків.

gI-Ex4YDeXrO7X3H5XKVXdl7quo3xxeTM62gFdR_OGCuUh2JDo2zJR7HT58_dGVVJGzQfadliu2RnaC_5rC9wq9VZfFKepPgpw11aVMx0cyg2xLH6SptsiM-6xwawAS5_YHWjds-UrpPwkpHLmfxAUE

Яке призначення реабілітаційних тренажерів 

Заняття на спеціальному обладнанні допомагають в терапевтичній роботі фахівців якісно проводити реабілітаційні заходи. А також сприяють швидкому відновленню фізичної активності.

  • По-перше, обладнання для реабілітації допомагає у відновленні рухової активності. Люди, які перенесли травму чи операцію, можуть частково втратити рухливість кінцівок, а використання тренажерів сприяє поверненню рухливості суглобів, розвитку координації і м'язової сили, поліпшенню рухової активності.
  • По-друге, реабілітаційне обладнання ефективне в процесі відновлення після інсульту чи інших неврологічних захворювань. При систематичних заняттях поліпшується нейромоторний контроль, пришвидшується процес відновлення втраченої функціональності.
  • По-третє, спортивно-реабілітаційні вуличні тренажери відіграють важливу роль у психологічному відновленні та допомагають в боротьбі зі стресом, тривогою, депресією.

Що дають заняття на обладнанні для фізичної реабілітації

Систематичність, правильно складена тренувальна програма і точна техніка виконання кожної вправи – головні вимоги під час занять. Регулярне виконання вправ сприяє ефективному відновленню при втраті кінцівок, після перенесених операцій або контузіях та допомагає:

  • покращити координацію рухів;
  • збільшити силу та м'язовий тонус;
  • зменшити больовий синдром;
  • поліпшити кровообіг та мікроциркуляцію;
  • збільшити діапазон рухів суглобів та м'язів.

B-eV2wQjSfVUWlerNJqrugdZErMLeDULNRg2Cc93LH7QiPRCtqjVcob7pyN45uoybEkb46EFuXxoMOto44YiJ75yoXwfl5H2EKBZUAeDMIvAuEhjR8kmFppZEZxLrezQB5b-_hL41X0uxCvr9I5UKuA

В чому переваги тренажерів для реабілітації від Inter Atletika

Обладнання для відновлення українського виробника продовжує отримувати багато схвальних відгуків від військових, які проходять реабілітацію у вищезазначених лікувальних закладах та інших пацієнтів, які відновлюються після операцій. Одна з переваг, яку відзначають користувачі, – можливість індивідуалізації програми занять. Це дає можливість врахувати потреби кожного, індивідуально підібрати рівень навантаження. 

 

Наступний важливий момент – щадне навантаження на суглоби та опорно-руховий апарат при максимально-ефективному опрацюванні м'язів. Необхідно також зазначити, що варто обирати посильний рівень навантаження, враховуючи можливості організму.

 

Не менш важливою є економічна ефективність і доступність використання реабілітаційного обладнання. Воно встановлюється на відкритих майданчиках, що дає змогу тренуватися у зручний час і займатися безкоштовно.

 

Вуличне реабілітаційне обладнання для фізичного відновлення – невід'ємна частина сучасної медицини та є одним з найдієвіших способів покращення здоров'я. В асортименті компанії “Інтер Атлетика” представлені моделі для роботи з регульованим навантаженням та із власною вагою: прес з упорами на руки, велотренажер, анатомічний тренажер для преса, шведська драбина з турніками, повітряний ходок, батерфляй, лижник, бруси з регулюванням висоти та багато іншого. Таке різноманіття дає змогу ефективно працювати з усім тілом.