Сьогодні велика кількість людей віддає перевагу курінню як способу відпочити, відволіктись від роботи та проблем. Коли паління цигарок входить у звичку, людина замислюється не тільки над тим, де купити цигарки, але й над придбанням різноманітних аксесуарів. Найбільшу популярність мають портсигари, які дозволяють зручно транспортувати цигарки та зберегти їх від дії вологи. Про особливості вибору цього аксесуару, придбання цигарок для нього поговоримо детальніше.

Як можна купити цигарки в Києві?

Куріння вважається творчим та розслабляючим ритуалом, в якому має бути все гармонійно поєднано – і сигарети, і аксесуари, і обставини. Сьогодні придбати цигарки можна не тільки у спеціалізованих точках продажу, але й онлайн. Онлайн-супермаркет Турбо пропонує можливість замовити різноманітні варіації сигарет від відомих брендів. Розглянемо переваги замовлення сигарет онлайн на прикладі Turbo:

  • великий асортимент продукції;
  • власні даркстори (магазини) у різних районах Києва, що прискорює швидкість збірки та доставки замовлення;
  • можливість формувати замовлення через мобільний додаток, повторювати його через деякий час завдяки наявності історії;
  • швидка доставка у будь-який район столиці – від 15 хвилин;
  • безкоштовна доставка замовлення від 400 гривень;
  • вигідні бонуси за програмою TurboCoin.

Всі продукти, які замовляються в онлайн-супермаркеті, доставляються виключно в термосумках. Курʼєри Турбо виконують доставку замовлень швидко, незалежно від їх розміру та ваги.

TGn7WZewvqK_SZhHDLvRMhq_N1KiOTx65zgd9YaWC-lV4VSozSfKH5EpgLjcoAPUDUR48NzScD6QH0F759eFup4L0Ch8MSLCvURiUOqdwXuqYBkXNU8RJb7P5r_2e4_fb-eNwOycjp7vNDuuEQrc

Особливості вибору портсигара

Портсигаром називають плоский футляр кишенькового розміру, який призначений для транспортування, перенесення цигарок, сигар та сигарет. Сьогодні існують різні різновиди цих аксесуарів, тому перед тим як відвідати магазин для його придбання, варто розібратися з цим аспектом. В наш час виробники створюють такі типи:

  1. Металеві. Це міцні та надійні аксесуари, які приємно лягають в руку. Виготовляються такі моделі з різноманітних сплавів, які відрізняються стійкістю до іржі та корозії.
  2. Пластикові. Ці вироби мають легку вагу і є доступними за ціною. Пропонуються у великому різноманітті кольорів. Мінус – менш довговічні, ніж вироби з металу.
  3. Шкіряні, деревʼяні. Такі моделі портсигара виглядають дуже ефектно. Вони є екологічними та дуже приємні у користуванні. Мінус – складні у догляді та очищенні, мають схильність до подряпин та інших дефектів.

Крім того, портсигари можуть бути класичними (закриваються на спеціальну застібку) або автоматичні. Дуже часто автоматичні аксесуари обирають люди, які хочуть отримати від життя все і одразу. Такі сучасні девайси можуть стати надійним сховищем для сигарет, а в комплектації з запальничкою – позбавлять необхідності носити з собою додаткові атрибути.

Обирати портсигар варто з урахуванням власних побажань до цього аксесуару – як він має лежати в руці, який дизайн має бути та колірна гама тощо. Єдиною умовою має бути придбання девайсу у надійного виробника або постачальника. Тільки правильний підхід до вибору портсигара дозволить отримати аксесуар, який буде правильно виконувати власні функції протягом тривалого періоду часу.

Сьогодні існує велика кількість виробників з власними інтернет-магазинами, які дозволяють замовити виготовлення портсигара за індивідуальним дизайн-проєктом. На поверхні аксесуара можна зазначити персональні дані, зобразити орнамент або додати жартівливий напис. Такі портсигари стануть гарним подарунком людині, яка не уявляє себе без цигаркового диму.