Не тільки жінки люблять ювелірку, але чоловіки також! Так, традиційно чоловіки носять товсті, масивні ланцюжки, полюбляють також красиві показні браслети — все це додає маскулінності та брутальності до вигляду та образу, створює гарний ефект мужності. Але існує ще один вид ювелірних прикрас, котрий чоловіки носять уже не одне тисячоліття, віддаючи перевагу саме йому! Спочатку вони мали практичний функціонал та свідчили про статус, владу і місце в суспільстві — ними завіряли папери, запечатували листи. Так, усе вірно мова йде про чоловічі каблучки, або персні-печатки. Ці прикраси дійсно одні з найулюбленіших у багатьох чоловіків, вони носять їх на постійній основі та не уявляють себе без них. 

Чоловічі персні-печатки — це не просто ювелірні вироби чи прикраси, це стильний аксесуар, котрий може повністю «зробити» образ чоловіка! Тому якщо ви вибираєте та маєте бажання купити чоловічу печатку, слід це розуміти та підійти до справи серйозно та виважено.

А якщо вже дійсно серйозно — не так просто і вибрати чоловічий перстень, і якщо ви думаєте що їх мало, то дуже сильно помиляєтеся, і в цьому ви можете переконатися тут.

Загалом вибір чоловічих перснів-печаток дуже великий! І амплітуда цін коливається від 520 гривень за срібний, до майже 93 тисяч гривень за золотий перстень. Вони відрізняються: 

  • Матеріалом виконання — золото / срібло
  • Наявністю / відсутністю вставки
  • Тематикою
  • Формою кастів

За матеріалом: чоловічі печатки виготовляють як в сріблі, так і в золоті — червоному та в комбінації з білим. При виборі матеріалу (золото чи срібло), маєте враховувати з чим будете носити свою обновку, з чого виготовлені ваші існуючі прикраси — ланцюжок, браслет, який корпус у годинника. Все має гармонійно поєднуватися та створювати довершену картину.

66250ddc724b0.webp

Персні-печатки в золоті — коштовна та неймовірно красива група! Тут до вашої уваги моделі в традиційному червоному золоті або в комбінації з білим. Можуть бути досить різні — з вставками, без них, з рельєфами чи різьбленням, з кастами різної форми. Великі та досить мініатюрні, стилізовані під старовину чи навпаки — ультратрендові.

Персні-печатки в сріблі — традиційно категорія більша та багатша за вибором, і більш доступна в ціновому діапазоні. Також представлені печатки просто з срібла, або з різноманітними вставками, навіть золотими. За дизайном — від лаконічної простоти до досить багато та щедро декорованих моделей. 

Чоловічі печатки з вставками — категорія для тих, хто полюбляє привертати увагу та робить ставку на акцентні прикраси! Вставками як правило виступають фіаніти, онікси, емаль, обсидіан, бурштин та золото в срібних моделях. Можливе поєднання одразу декількох вставок в одному персні — такі печатки дійсно важко не помітити! Тому вони, як правило, люблять виступати соло і стають центральною прикрасою образу. Золото чи срібло — на розсуд майбутнього власника прикраси. 

66250dcfe40de.webp

Чоловічі печатки без вставок — вибір стриманих та самодостатніх чоловіків, котрі не ставлять за мету будь-яким чином привернути увагу. Це вибір солідних та поважних мужчин, котрі знають собі ціну та мають власну думку. І в золоті, і в сріблі — абсолютно на будь-який смак та гаманець.

Якщо ви вже більш-менш визначилися з матеріалом, ви зіткнетеся з двома іншими проблемами вибору — тематикою та формою. 

За тематикою чоловічі персні-печатки поділяють на мінімалістичні, обереги, патріотичні, етнічні, класичні, ультрамодні. 

Мінімалістичні — печатки практично без декору, рідко коли мають одну вставку. Як правило — гладкі та стримані касти, лаконічні та демократичні. Вони, як і класика, найкраще та найлегше поєднуються з іншими прикрасами та відмінно вписуються в будь-який аутфіт та образ. 

Обереги — це персні з релігійною тематикою — молитвами до Богородиці, Господа, Ангелів або Архангелів.

Патріотичні персні — печатки з національною символікою, котрі зараз мають неабиякий попит.

Етнічні — не менш популярні, декор та дизайн виконані за мотивами народної творчості — вишивок, різьблення.

Класичні — персні-печатки, дизайн та зовнішній вигляд яких максимально наближені до старовинних, котрі дійсно нагадують родові, сімейні печатки. В принципі, їх обирають, напевне найчастіше після мінімалістичних — вони так само оптимальні — легко вписуються в будь-який аутфіт, доповнюють лук, додають мужності та шарму.

66250dc846db1.webp

Ультратрендові — прикраси виконані за мотивами світових ювелірних колекцій! Це вибір сміливої молоді або досить сильних чоловіків, котрі звикли завжди бути на гребні хвилі — модної, культурної, політичної. 

А ще персні-печатки відрізняються за формою кастів. Каст — це те саме місце, де раніше розміщувалася вирізана печатка або камінь з нею — невеличка ділянка на передній частині персня. Зараз вона відіграє чисто декоративну роль, та по суті саме від неї залежить зовнішній вигляд прикраси. Касти бувають різні: круглі, квадратні, овальні, шестигранні.

Круглі — елегантні, завдяки округлим формам популярні.

Квадрат — таку форму ще називають оксфордська, класична — стильна, витримана, демократична.

Овал — бувають витягнуті або прості — дуже популярні, мабуть, найбільше. 

Шестигранник — сучасного дизайну.

Як купити чоловічий перстень-печатку і не помилитися?

При виборі персня-печатки, зважайте, чи ви будете носити його щодня? Тоді краще придивитися до моделей без вставок — вони більш демократичні та вам не доведеться хвилюватися за цілісність вставки.

Якщо ви маєте бажання купити чоловічу печатку для особливих випадків — придивіться до моделей з вставками оніксу або обсидіану. Вони представлені як в золоті, так і в сріблі (навіть з золотими вставками). Такі персні не просто мають гарний вигляд — це стильні, демократичні, але водночас акцентні прикраси, котрі точно додадуть вам шарму та внесуть нотку мужності у ваш образ.

Бажаємо вам знайти та купити свій найкращий чоловічий перстень-печатку!