Скоро Новий Рік! Казковий настрій панує усюди. Вітрини магазинів, кафе, кав’ярень - усе говорить про наближення Новорічних Свят.

У вирії думок літають мрії якнайкраще відсвяткувати це казкове свято. Багато людей з нетерпінням чекають його. Також, усі чекають напередодні новорічний корпоратив, адже де ще можна так  весело відпочити із колегами.

Приходить пора організації корпоративу. Розглянемо декілька варіантів святкування.

За межами міста

Зустріти Новий рік за межами міста - це завжди трохи казково, зачаровують засніжені сосни і тисячі миготливих вогнів Різдвяного світла.

І незалежно від того, що саме Ви плануєте: корпоративну вечірку, святкування Нового року або банкет на Новий рік з друзями та родиною. Це все в повітрі: грає новорічна музика, персонал на «правильному» настрої, і велика кількість страв запрошують Вас до столу негайно.Проте, потрібно заздалегідь домовитись про транспорт, ночівлю та обрати хороший ресторан. Зазвичай, такі заходи обходяться досить дорого.

pexels-photo-225224

У місті

Святкути новорічний корпоратив у місті досить зручно, більшість колег зможуть прийти. Головне, замовити заздалегідь заклад. В перед новорічний період більшість закладів уже замовлені. Перевагою також є те, що організація такого святкування займе дуже мало клопотів. Ви не повинні думати про деталі і контролювати все. Тут Ви можете розслабитися і просто насолоджуватися вечіркою.

На роботі

Святкування новорічного корпоративу на роботі досить не погана ідея, проте потребує зусиль організації. Потрібно скласти меню, вибрати напої, це все закупити, привести, ще й самим приготувати закуски і накрити стіл. Також, не потрібно забувати про розважальну програму.

Тут для кожного колективу перевірка на фантазію. Це безсумніву буде дешевше, проте і відповідального потрібно знайти.

Зняти квартиру

Новорічний корпоратив для невеликого колективу можна відсвяткувати в орендованій квартирі. Проте слід пам’ятати про деякі незручності. Не можна голосно слухати музику.Потрібно не шуміти, щоб не заважати сусідам та уважно ставитись до майна у квартирі.

Організація квестів та інтелектуальних розваг

Можна підійти нестандартно до організації корпоративу та замовити сценарій у адміністраторів квест-кімнат. Щоб потрапити на корпоратив Ваші колеги повинні впоратись із загадками та головоломками на своєму шляху. Драйв та хороший настрій гарантовано.