Світлодіодне освітлення сьогодні користується неймовірною популярністю, так як визнане найекологічнішим у світі та самим енергоефективним. Його вартість вища, ніж аналогів, але витрачені кошти повністю компенсуються уже через кілька місяців користування ЛЕД. На сайті вітчизняного виробника http://vtnled.com/virobniche-osvitlennya для освітлення виробничих приміщень розроблена окрема лінійка світлодіодних світильників з підвищеним рівнем безпеки, можливістю регулювати яскравість та колірну температуру світлового потоку. Заміна застарілих люмінесцентних трубок та ламп розжарювання на сучасні світлодіодні світильники — це реальна можливість знизити фінансові затрати підприємства на освітленні та покращити умови роботи співробітникам.

Переваги світлодіодних світильників для виробничих приміщень

  • Економія електроенергії. Це перший аргумент у виборі освітлення, особливо сьогодні, коли електроенергія стрімко дорожчає. Світлодіодні світильники від компанії "ВТН" мають різний рівень енергоефективності (максимальний клас А+++). Це дозволяє раціонально використовувати спожиті кВт енергії та суттєво знизити вартість енергоносіїв (співвідношення до спожитої електроенергії світлового потоку становить 100 лм/Вт та більше).
  • Відсутність мерехтіння світла. Стробоскопічний ефект, який присутній у ламп розжарювання, швидко втомлює зір. Працювати в таких умовах шкідливо для здоров’я. А рівномірний потік світла світлодіодів максимально наближений до природнього та рівномірний — це ідеальне освітлення для органів зору.
  • Безпечність та відсутність ультрафіолету у спектрі світлового потоку. Це важливо для цілої низки виробничих процесів, для яких ультрафіолет дуже шкідливий (від нього вигорає фарба, з’являється ефект старіння на тканинах та пластику). Світлодіоди ідеальні для магазинів меблів, одягу, творів мистецтв і т.д.
  • Високий рівень передачі кольорів. Не потрібно встановлювати фільтри для корекції кольору, всі відтінки гарно сприймаються, що дуже важливо для художніх офісів, студій дизайну, магазинів одягу, шпалер та фарб.
  • Великий термін експлуатації (до 50000 годин) та відсутність технічного обслуговування.

Придбати світлодіодні світильники можна на сайті https://vtnled.com/svitlodiodni-promislovi-svitilniki, де вони розподілені на типі, в залежності від призначення приміщення та нормативів організації виробничого освітлення.