Чоловік, який прагне виглядати стильно і елегантно, може не володіти природною красою і не мати дорогих годин, але він не може виглядати неохайно.

Охайний зовнішній вигляд чоловіка починається з правильно підібраного взуття. Модна пара зручних туфель може стати основою для створення ефектного образу.

Сучасний світ моди диктує свої правила, що стосуються вибору чоловічого взуття та її поєднання з іншими предметами гардеробу. Кожен чоловік повинен знати, з чим носити класичні туфлі https://ecco.com.ua/catalog/good_type-tufli-style-klassicheskiy-classical/, кросівки або який-небудь інший вид взуття.

Літні чоловічі туфлі можна надіти разом з легкими класичними джинсами або штанів. Колір шкарпеток повинен бути на тон темніше самих штанів. Цей тип взуття підходить і для чоловіків, які все своє робочий час проводять в офісі, так як літні туфлі відмінно поєднуються з діловими костюмами.

При купівлі чоловічих туфель для літа варто особливу увагу приділити їх якості. Для пошиття полегшених моделей часто використовують нубук, натуральну шкіру і замшу. Кожен чоловік може самостійно обирати той чи інший варіант, головне щоб матеріал, з якого пошиті туфлі, мав природну природу походження.

Віддавши перевагу взуттю з неякісного матеріалу, ви ризикуєте весь час відчувати дискомфорт.

При виборі кольору літніх туфель в першу чергу варто спиратися на свій гардероб. Якщо в ньому переважають світлі речі, тоді вам варто віддати перевагу білим, бежевим або світло-сірим моделям. Можна купити і яскраві літні туфлі, але тоді варто заздалегідь продумати весь образ. Адже яскрава взуття повинна гармонійно вписуватися в ансамбль і доповнювати його, а не виглядати зухвало. Літні чоловічі туфлі темних кольорів варто вибирати діловим людям, так як вони відмінно поєднуються з класичними костюмами і сорочками.

Взуття для літа може бути на шнурках або липучці, для того, щоб у будь-який час ви змогли регулювати їх повноту, адже в жарку пору року ноги часто набрякають.

 Дуже важливим етапом у формуванні стильного образу є – вибір шкарпеток, особливо якщо мова йде про літніх чоловічих шкіряних туфлях з перфорацією. Колір шкарпеток повинен гармонійно поєднуватися з відтінком взуття або ж збігатися з кольором додаткових аксесуарів. Багато дизайнери також рекомендують підбирати шкарпетки, колір яких буде на тон темніше штанів. Екстравагантні особистості можуть віддавати перевагу більш контрастним шкарпеткам, головне щоб їх колір перекликався із способом.