Подібно театру, що бере початок з вішалки, будинок зустрічає гостей воротами. Ворота захищають будинок від сторонніх осіб, чужих поглядів. Крім цього, вони демонструють навколишнім статус господаря будинку або промислового об'єкту, тому їх вибір важливий, як візитка.

Придбати ворота можна на нашому сайті в розділі ворота львів ціни.

Один з найбільш улюблених споживачами видів воріт – секційні ворота.

Пристрій секційних воріт можна коротко описати таким чином:

- несучий каркас;

- полотно, яке складається зі скріплених між собою петлями секцій;

- торсіонний вал, що має пружини для кручення;

- елементи управління воротами.

Бажаєте ролети львів купити вигідно? Ознайомтеся з нашою пропозицією.

При відкриванні секційних воріт секції по одній піднімаються вгору, по напрямних шин під перекриття будівлі, ховаючись в просторі під стелею.

Елементи, з яких складаються секційні ворота, які пропонує магазин грифон львів, наступні: власне полотно воріт являє собою два сталевих листа, між якими розташований шар поліуретану, що забезпечує високий рівень теплоізоляції. Рух полотна здійснюється по напрямних – сталевих профілів з кронштейнами. Направляючі з допомогою підвісу прикріплюються до стелі. Для того, щоб будь-які, навіть самі важкі секційні ворота відкривалися без зусиль (тобто для балансування), вони обладнані торсіонними пружинами або пружинами розтягування. Також для зручності можливе включення в полотно воріт ударостійких вікон. Виготовляються і секційні ворота, що складаються переважно або частково з прозорого акрилу (панорамні).

Секційні ворота характеризуються масою позитивних властивостей порівняно з іншими видами воріт. Вони економічні, можуть бути різних форм і легко вмонтовуються в будь-який отвір. Крім захисного, такі ворота володіють істотним шумоізоляційним ефектом. Тепловий опір сучасних секційних воріт порівнянно з опором цегляної кладки.