Кухня-це місце в квартирі, де особливо важливо пам'ятати про безпеку і зручність.

Це означає, що, підбираючи для кухні дрібну побутову техніку, треба завжди пам'ятати про цільове призначення цього куточка квартири. Там будуть готувати, мити, чистити, а також здійснювати ще багато важливих і корисних дій. Кухонна техніка може істотно прискорити більшість з цих процесів. Це можуть бути тостери, соковижималки, аерогрилі, електричні чайники, яйцеварки, м'ясорубки, кавоварки, електроножи і блендери, пароварки, кухонні ваги, мікрохвильові печі. В ЄвроТехніка http://euro-technika.com.ua/ можна придбати всі ці прилади по привабливим цінам.

Мікрохвильова піч з моменту своєї появи стала особливо популярною, а, отже, і популярною. Такий підвищений попит на мікрохвильові печі, пояснюється їх функціональними можливостями. Ця техніка може замінити плиту на кухні, при цьому буде потрібно набагато менше часу для приготування неймовірно смачних страв. Насамперед, варто чітко визначитися в тому, який тип мікрохвильовій печі необхідний, її місткість, а також тип управлінь технікою.

 

Мікрохвильові печі діляться на три типи. Печі з функцією соло, з допомогою якої можна розморожувати і розігрівати їжу. Печі з соло і грилем, останній дає можливість отримувати страви з апетитною скоринкою. Печі з функціями соло, гриля, а також конвекції, яка дозволяє випікати в мікрохвильовій печі і готувати все, що тільки можна приготувати в духовці.

Обсяг мікрохвильових печей може змінюватись від 17 літрів до 37. За типом управління дана техніка диференціюється на печі з кнопковим управлінням, механічних і сенсорним. До того ж важливу роль слід відвести такими показниками, як потужність, і можливі додаткові режими.

Ще одним важливим помічником на будь-якій кухні є холодильник. Тому від правильності його вибору буде залежати, як довго він зможе радувати своїх господарів. Що слід враховувати при його виборі?

1. Розміри необхідного холодильника (однокамерний або двокамерний або ж Side-by-Side), а також його обсяг, при виборі якого враховується співвідношення морозильної камери і самого холодильника. Оптимальний обсяг залежить від потреб конкретних покупців.

2. Система розморожування, яка для холодильної камери може бути автоматичною, тобто крапельної або No Frost, або ручний. Що стосується морозильних камер, то для них можливо або ручна система розморожування, або No Frost.

3. Кількість компресорів.

4. Клас енергоспоживання.

5. Тип управління (електронний і електромеханічний).

6. Додаткові можливості, які полегшать догляд за холодильником.