• Головна
  • Двоє тернополян відсидять сім років за збут наркотиків
15:00, 20 жовтня 2015 р.

Двоє тернополян відсидять сім років за збут наркотиків

Суд підтримав позицію прокуратури Тернопільської області та визнав винними двох учасників організованої групи у вчиненні важких злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє жителів міста Тернополя, не маючи законного джерела доходу, зорганізувалися в злочинну групу та з метою незаконного збагачення здійснювали виготовлення, перевезення, зберігання та збут наркотичних засобів.

Зокрема, упродовж майже року вони систематично їздили легковим автомобілем по селах області та закуповували макову соломку. З цієї сировини вони виготовляли за місцем свого проживання ацетильований та екстракційний опій, який збували наркозалежним жителям міста Тернополя.

Організована група припинила своє існування після затримання їх працівниками міліції.

Вироком суду обох обвинувачених визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 та ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Кожного з них засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #збут наркотиків #суд
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення