• Головна
  • Агрохолдинг «Мрія» перерахував на ремонт доріг Тернопільщини 2,6 млн. грн.
Новини компаній
12:45, 22 жовтня 2015 р.

Агрохолдинг «Мрія» перерахував на ремонт доріг Тернопільщини 2,6 млн. грн.

Новини компаній

Компанія «МРІЯ Агрохолдинг» повністю виконала взяті на себе зобов’язання щодо співфінансування ремонту доріг на Тернопільщині, перерахувавши 2,6 млн. грн.для потреб обласного Автодору. Кошти Компанії були спрямовані на закупівлю необхідних матеріалів для ремонту узгоджених відрізків доріг загальною протяжністю 133,2 км.

Масштабна реконструкція автомобільних шляхів у дванадцяти районах області стала можливою завдяки спільному проекту Агрохолдингу «МРІЯ», Служби Автомобільних Доріг та сприянню Тернопільської ОДА. Коштом «МРІЇ» ремонтують ті ділянки, що проходять через населені пункти, в яких Агрохолдинг обробляє землі і якими найчастіше користуються його пайовики. Адже проект, як наголошують у «МРІЇ», насамперед соціальний, та засвідчує високий рівень відповідальності Компанії перед власними пайовиками.

«Зі свого боку ми зробили все належне, – зазначає Василь Мартюк, начальник відділу соціальних проектів Агрохолдингу «МРІЯ». – Кошти перераховані намив повному обсязі, а це 2 млн. грн. у червні та ще 600 тис. грн. у вересні на закупівлюматеріалів. Далі справа за Автодором, адже виконання всіх ремонтних робіт згідно домовленості мають забезпечити ужедержавніструктури своїм ресурсом».

Агрохолдинг «Мрія» перерахував на ремонт доріг Тернопільщини  2,6 млн. грн., фото-1

На разі ремонт автошляхів ще триває. Автодор обіцяє завершити всі ремонтні роботи на узгоджених ділянках до кінця поточного року.

Окрім того, як розповів Василь Мартюк, ще 850 тис. грн. від початку цього року Компаніявиділила на ремонт доріг поза межами проекту. «Відповідно до запитів місцевих громад у Тернопільській області, ми надали благодійну фінансову допомогу для відновлення дорожнього покриття у селах, де орендуємо сільськогосподарські угіддя», – інформує він.

До слова, партнерський проект Агрохолдингу та державної влади по ремонту доріг «МРІЯ» реалізовує не лише на Тернопіллі. Запровадити цю соціальну ініціативу Компанії вдалося також в Хмельницькій та Чернівецькій областях. Загалом, як повідомляє представник Агрохолдингу Василь Мартюк, «МРІЯ» вклала в ремонт доріг додатково понад 6 млн. грн. з власного бюджету соціального розвитку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Агрохолдинг #Мрія
Оголошення
live comments feed...