• Головна
  • У Тернополі є під’їзди, де досі немає опалення
13:00, 23 жовтня 2015 р.

У Тернополі є під’їзди, де досі немає опалення

Про те, що їхні під’їзди не опалюються, повідомляють жителі Тернополя на сайті Відкрите місто.
Зокрема, Аліна Синиця написала, що вже понад 10 років немає централізованого опалення сходової клітки у в під'їзді №1 по вул. Протасевича 4.
«На колективну заяву (№11-09-15-1) мешканців від 11.09.2015 року ПП "Східний Масив" ніяк не відреагував. Станом на 11.10.2015 року опалення відсутнє, хоча опалювальний сезон почався 9.10.2015. Через відсутність опалення в багатьох мешканців стіни з сторони содових кліток покриваються пліснявою і грибком. Плату за не надану послугу стягується з мешканців, а послуга не надається!», – обурюється жінка.
Представник КП „Тернопільміськтеплокомуненерго” Марія Павук відповіла, що тепловики є лише надавачем послуг з централізованого опалення і гарячого водопостачання, і не виконує робіт по обслуговуванню внутрішньобудинкових систем централізованого опалення і гарячого водопостачання, за експлуатацію яких відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” несе відповідальність балансоутримувач будинку.
Після цього представник управління ЖКГ Олександр Чурілов повідомив, що  ПП «Східний масив" зобов’язано перевірити технічний стан інженерних мереж теплопостачання за адресою вул. Протасевича,4 та розглянути можливість відновлення опалення сходової клітки 1 під'їзду за вищевказаною адресою. Але зроблено це вже буде аж в міжопалювальний період!
Тим часом інший тернополянин Ігор Скорченко поскаржився, що у будинку №18 по вул. Кн. Острозького один з мешканців самовільно, без згоди людей та відповідних документів зрізав усі батареї у під'їзді.
«Численні скарги ігноруються ЖЕКом "МРІЯ". Ніяких дій до притягнення його до відповідальності немає. Скоро почнуться холоди, а будинок без батарей. Прохання розібратись та навести лад», – написав Скорченко.
За даними представникаа ТОВ «Мрія» Миколи Васьковського, «батареї по сходовій клітці будиинку №18 по вул. Кн. Острозького були зрізані головою будинку Мируцьким І.М. за відома деяких мешканців будинкового комітету. ТОВ "Мрія" на зрізання батарей погодження не надавало».
Така відповідь здивувала Ігора  Скорченка.
«Тобто, якщо балансоутримувачем є  ТОВ "Мрія" і воно не надавало жодних погоджень, відповідно повпливає на Мируцького І.М який зробив це самовільно, у будинку 44 квартири і ніхто згоди на це недавав.
ЖЕК "Мрія" хоча б щось почне виконувати з своїх прямих обов'язків, крім здирання купи грошей за послуги які не надає?», – риторично запитує тернополянин.
Проблема наразі залишається відкритою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалення
Останні новини
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...