• Головна
  • Чи вчасно відкриваються виборчі дільниці у Тернополі?
08:57, 25 жовтня 2015 р.

Чи вчасно відкриваються виборчі дільниці у Тернополі?

Через п'ять хвилин з часу офіційного відкриття на двох дільницях на вулиці Романа Купчинського - в технічному ліцеї та в центрі дитячої творчості - вже кипить робота.

Бажаючих проголосувати достатньо, тож члени комісій не сидять без роботи. Спостерігачі окидають ще не втомленим орлиним оком кожного, хто заходить - мабуть,готуються до фальсифікацій та провокацій, пише 20 хвилин

- Я дуже хвилююсь, - зізнається студентка Світлана. - Я ще ніколи не голосувала в Тернополі. Тільки в районі в батьків, де була приписана. але і не відчувала тоді важливості цього. А зараз в мене враження, ніби мій вибір справді важливий, ніби я можу вплинути на те, як буде жити місто далі.

В черзі до кабінок - чоловік шість. Переважно пенсіонери.

- Треба голосувати. Я жодних виборів не пропустила. І ці не пропущу, щоб голос не вкрали,- каже пенсіонерка пані Марія.

Члени комісії ще не втомлені, не знервовані. Вони усміхаються кожному голосувальнику, пояснюють, що незрозуміло по системі голосування. Пережартовуються між собою.
- Робота роботою - а обід за розкладом, - чую за спиною. Озираюсь, щоб помітити як чоловік років 45-50 вручає жінці-членові комісії чудовий букет хризантем.

- День починається гарно. - тихенько зауважує дівчина спостерігач. А всі решта присутніх в залі усміхаються, бо їм хочеться, щоб цього погожого осіннього дня так все і минуло - з усмішками і букетами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виборчі дільниці #Тернопіль
Останні новини
Оголошення
live comments feed...