• Головна
  • Колишній головний тюремник Тернопільщини став мером Копичинець
16:10, 26 жовтня 2015 р.

Колишній головний тюремник Тернопільщини став мером Копичинець

Колишній начальник Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області Павло Лосик переміг на виборах мера Копичинець.

Про це у соціальних мережах повідомив заступник голови Гусятинської районної ради Любомир Лівель.

«Чотири найбільших адмінцетри Гусятинщини оримали нових голів. В Гусятині Михайло Левицький переміг діючого мера Михайла Савчука, в Хоросткові Степан Гладун переміг діючого мера Ганну Олійник, в Копичинцях Павло Лосик переміг діючого мера Володимира Пеляка і в Гримайлові переміг Сергій Чайка(посада селищного голови на цей час була вакантною)», – йдеться у повідомленні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Колишній головний тюремник Тернопільщини став мером Копичинець
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення