• Головна
  • Тернопільські бійці АТО не здаватимуть ЗНО при вступі у виші
17:00, 28 жовтня 2015 р.

Тернопільські бійці АТО не здаватимуть ЗНО при вступі у виші

Учасники антитерористичної операції зможуть вступати до вищих навчальних закладів без здачі зовнішнього незалежного оцінювання. Достатньо буде тестів  загальнонавчальної компетентності. Це дасть можливість кожному, хто забажає, отримати знання.

– В умовах прийому передбачено для учасників Революції гідності, які постраждали фізично від цих подій і для учасників АТО, будуть вводитися тести загальнонавчальної компетентності. Ці тести незалежно від того, на якому рівні здані,  будуть зараховані до вищих навчальних закладів, – розповідає TV4 в.о. директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

В 2016 році всі українські військові, які боронять незалежність України, можуть вступати до вищих навчальних закладів на основі тестів загальнонавчальної компетентності, так як готуватись до ЗНО в них просто немає можливості.

– Я думаю, що це є актуально сьогодні, бо люди, які захищають всіх нас, ця пільга піде їм на користь. Але разом з тим, в ці тести загальнонавчальної компетенції входить і українська мова, і історія України, математика, тобто загальний рівень ерудиції людини буде визначений. І за результатами людину можна буде зарахувати на ту чи іншу форму навчання, – каже Юрій Шайнюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #бійці АТО #здаватимуть ЗНО при вступі у виші
Оголошення
live comments feed...