• Головна
  • По Тернополю розкидані пакетики з отрутою?
18:00, 1 листопада 2015 р.

По Тернополю розкидані пакетики з отрутою?

Після прогулянки раптово у муках помер собака тернопільської мисткині Анни Болдіної. Жінка каже, що найімовірніше, що пес помер від отрути.  Анна Болдіна каже, що по місту розкидані дивні пакетики з невідомим червоним вмістом.

- У мене сьогодні помер молодий собака! – цитує Анну Topnews.in.ua . – Після прогулянки, за 10-15 хвилин. Конав страшно і швидко, з судомами мученицьким поглядом і підвищеною божевільною рухливістю, так ніби намагався втекти із себе (припущення сказу відкинули, бо регулярно робили прививки та й ознаки інші), – розповідає Анна. - Звернулись до ветклініки (щоб відкинути наявність інфекцій чи чогось іншого небезпечного для оточення) лікар, сказав що це отруєння. І останнім часом було декілька таких випадків у місті.

Мисткиня розповідає, що на Сонячному біля будинків бачили дивні червоні пакетики з невідомим вмістом. Такі ж помітили і в парку Топільче.

- А ще кілька днів тому прочитала в неті, що в місті Тернополі труять щурів… Дивно тільки, чому натомість гинуть собаки, коти, птахи…. А в підвалах (закинутих), дійсно “як коні” ганяють натовпи щурів. Тому звертаюсь до власників тварин, а ще більше до батьків маленьких дітей, які так часто тягнуть в рот різні знайдені речі (тільки не лякайте їх і не сваріть, просто будьте з ними і пояснюйте) будьте, обережні, – додала Анна.

#Тернопіль #пакетики з отрутою

Коментарі

Оголошення
live comments feed...