• Головна
  • Стенди з парасольками пропонують встановити на вулицях Тернополя
19:30, 2 листопада 2015 р.

Стенди з парасольками пропонують встановити на вулицях Тернополя

Тернополянин Олександр Біловус пропонує встановити в місті спеціальні стенди з парасольками, якими могли б скористатися люди в дощову погоду. В світі така практика досить поширена, тож, цілком можливо, вважає автор ініціативи, що й у Файному місті такий проект приживеться.

Свій проект під назвою «Вільний парасоль» Олександр Біловус запропонував на сайті idea.te.ua. Згідно задуму, людина, яка скористалася парасолькою зможе залишити її в такому ж спеціально обладнаному місці десь неподалік. Для початку пропонується реалізовувати проект в центральній частині міста – на зупинках громадського транспорту, поблизу закладів харчування, торгових закладів та магазинів тощо.

- Учасниками акції могли би стати: міська влада; громадські організації; приватні підприємці. Останнє стосується тих, хто хотів би таким чином здійснити рекламу свого закладу, не просто розміщуючи стенд із парасольками біля свого ресторану чи магазину, а виставляти там парасолі із нанесеними логотипами чи назвою закладу. Це також би працювало як прекрасний засіб проти крадіжок. Адже якщо на парасольці будуть 2-3 логотипи закладів, підприємств, а також назва акції «Вільний парасоль для загального користування в межах міста», навряд чи хтось забере його собі, - переконаний автор оригінальної ідеї.

Аби проект втілили у життя, за нього можна проголосувати безпосередньо на сайті громадської організації «Центр інноваційних ідей», пишуть Тернополяни. Для цього потрібно поставити лайк через свій акаунт з будь-яких соціальних мереж.

#Тернопіль #парасольки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...