• Головна
  • У Тернополі діє «Центр допомоги учасникам АТО»
19:30, 3 листопада 2015 р.

У Тернополі діє «Центр допомоги учасникам АТО»

Про налагодження співпраці між керівництвом, структурними підрозділами Тернопільської обласної державної адміністрації та представниками Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, який віднедавна діє у Тернополі, йшлося на робочій нараді 2 листопада.

Участь у ній взяли директор департаменту охорони здоров`я ОДА Володимир Богайчук, представники Тернопільської обласної клінічної комунальної психоневрологічної лікарні, волонтери на чолі з керівником Центру Лілею Мусіхіною. Під час наради обговорили питання матеріально-технічного забезпечення, налагодження ефективної роботи «гарячої» лінії центру.

 «Зараз наше завдання – донести інформацію до населення інформацію про створення, діяльність та контактні дані центру, - наголосив Віктор Овчарук. – Тому волонтерам спільно з представниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації  необхідно провести належну просвітницьку роботу. Це дуже важлива складова нашої  роботи».

Нагадаємо, «Центр допомоги учасникам антитерористичної операції» у Тернополі очолює волонтерка, радник на громадських засадах голови обласної державної адміністрації Лілія Мусіхіна. Також до числа координаторів центру входять волонтери  Тарас Білан; Ольга Дячишин; Христина Феціца. Метою його створення є об’єднання зусиль органів влади, громадських організацій та силових структур для ефективного вирішення проблем учасників АТО.

Контактні телефони «Центру допомоги учасникам антитерористичної операції» у Тернополі:  0985962680, 0673814499.

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка від 18.03.2015 №150, спеціалізовані центри для надання допомоги учасникам Антитерористичної операції на Сході України функціонують у всіх областях України та місті Києві.

#У Тернополі діє «Центр допомоги учасникам АТО»

Коментарі

Оголошення
live comments feed...