• Головна
  • На Тернопільщині освятили стелу, присвячену Героям Майдану та воїнам АТО
19:30, 10 листопада 2015 р.

На Тернопільщині освятили стелу, присвячену Героям Майдану та воїнам АТО

У день коли Кременчани святкують престольний празник у Богоявленському жіночому монастирі з нагоди “Образу Пресвятої Богородиці Скорботної”, ліцей імені Уласа Самчука на своїй території заклав капсулу під місце іменоване святу “Божої Матері Кременецької”.

Вячеслав Онишкевич – заступник голови райдержадміністрації, долучився до цієї важливої події та особисто заклав камінь, який був згодом освячений під памятний знак священиками храму Преображення Господнього.

Ідея спорудити капличку Матері Божої виникла на знак вшанування пам’яті Героїв Майдану та воїнам, що брали участь у антитерористичній операції.

 Завдячуючи викладачам, учням та випускникам Кременецького ліцею імені Уласа Самчука розпочато роботи по облаштуванню в освяченому місці пам’ятної стели.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #Герої Майдану #воїни АТО
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення