• Головна
  • Тернопільський технічний університет отримає сучасну комп'ютерну лабораторію
18:00, 21 грудня 2011 р.

Тернопільський технічний університет отримає сучасну комп'ютерну лабораторію

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян вручив ректору ТНТУ ім.І.Пулюя Петру Яснію сертифікат на отримання сучасної комп'ютерної лабораторії.

В актовій залі комплексу "Політехнік" керівник області розповів про соціально-економічний розвиток регіону, реформування в усіх сферах життя області та подарував сертифікат на універсальну комп’ютеризовану лабораторію.

«Я радий вітати сьогодні вас у цьому залі, - звертаючись до студентів, зазначив Валентин Хоптян. – Приємно бачити, що у цьому комплексі «Політехнік» у вас є чудові умови для навчання та відпочинку  – просторі аудиторії, спортзал, великий басейн. Єдине, що потрібно це зробити грану дорогу до вашого комплексу».

Після виступу, голова ТОДА вручив ректору ВУЗу Петру Яснію сертифікат на новий сучасний комп’ютерний клас.

«Ми дякуємо Валентину Антоновичу за постійну підтримку нашого закладу, - зауважив Петро Ясній. – Крім того, нам дуже приємно отримати нову сучасну комп'ютерну лабораторію”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...