• Головна
  • На посаду керівника Тернопільської прокуратури претендують одіозні особи
16:15, 18 листопада 2015 р.

На посаду керівника Тернопільської прокуратури претендують одіозні особи

Прокурор Тернополя Віталій Сідоров має шанси залишитися на посаді.

Його прізвище фігурує у списку осіб, які учора пройшли співбесіду і були рекомендовані комісією для подання Генеральному прокурору України на призначення керівником Тернопільської місцевої прокуратури в Тернопільській області.

Для Тернополя це не віщує нічого хорошого. Адже саме за безхребетної позиції прокуратури міста у Тернополі реалізували не одну схему земельного дерибану. 

Те, що за таких обставин прокурор міста й надалі претендує на керівну посаду, свідчить, що в органах прокуратури абсолютно нічого не змінилося після революції Гідності та заміни Генпрокурора з Пшонки на Шокіна.

Окрім Сідорова на посаду керівника Тернопільської місцевої прокуратури комісія рекомендує ще двох працівників прокуратури: Андрія Сарахмана та Галину Зарівну.

Загалом співбесіду у Києві проходили 16 претендентів на керівні посади в Тернопільській місцевій прокуратурі.

Найвищий рейтинг продемонстрували вказані вище три особи.

Передбачено, що після того, як Генпрокурор призначить одного з трьох керівником Тернопільської місцевої прокуратури, двоє інших, у разі їхньої згоди, пропонуються на посади заступників.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура
Останні новини
ТОП новини
Без повістки і запрошення: українців змусять самостійно йти в ТЦК – з'явитись обов'язково
"ТЦК підуть по чоловіків у конкретні місця, повістки стануть несподіванкою для людей певних категорій": мобілізація, штрафи
"Ці 2 категорії українців терміново шукає ТЦК в нових місцях, до червня не призвуть 10 груп чоловіків": мобілізація, повістки
"ТЦК збирається призвати ці групи населення, названо вік та інші ознаки чоловіків": їх чекають повістки, штрафи і мобілізація
Оголошення
live comments feed...