
16:15, 26 грудня 2011 р.
Серед здобутків року на Тернопіллі - світлі села, поремонтовані дороги, стадіони, заклади культури
«В області відновлено вуличне освітлення 843 населених пунктів та відремонтовано доріг на більш як 100 млн гривень», - наголосив Валентин Хоптян.
Особливу увагу цього року керівництво обласної та районних державних адміністрацій приділяло питанню освітлення вулиць населених пунктів регіону. Результат цієї роботи - в області відновлено вуличне освітлення 843 населених пункти.
«Підвищення енергоефективності та енергозбереження є одним із тих пріоритетів, які мають забезпечити додаткові імпульси для економічного зростання, - сказав Валентин Хоптян. - Про це заявив у своєму виступі під час одного із засідань Ради Регіонів Президент України Віктор Янукович».
Не менш важливим є й питання стану доріг.
«Так, у 2011 році виконано робіт з поточного ремонту і утримання доріг на загальну суму 115,6 млн грн., що на 62,2% більше, ніж в 2010 році, - зауважив керівник області. - На виконання доручення Президента України Віктора Януковича проведено ремонт автомобільної дороги державного значення Кременець-Почаїв, довжиною 27,2 км, на суму 37,33 млн гривень. Важливість ремонту цієї ділянки дороги пов’язана із насиченим рухом транспорту, в тому числі туристичного та паломницького, адже в Почаєві знаходиться одна з найбільших християнських святинь – Свято-Успенська лавра. Особливу увагу ми звертаємо на спорудження об’зних доріг навколо Бережан і Теребовлі».
Також, здійснено поточний ремонт ділянки дороги Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам'янка, протяжністю 5 км, на суму 6,89 млн гривень. Завершено реконструкцію та введено в експлуатацію Почаївську автостанцію, проведено поточний ремонт приміщень та територій автостанцій у містах Гусятині, Копичинцях, Чорткові, Монастириська, Збаражі та Заліщиках, облаштовано 636 автобусних зупинок.
Значні зусилля цього року були направлені на реконструкцію та ремонт уже діючих стадіонів. Керівник області відзначив, що за 2011 рік було від реконструйовано 16 стадіонів.
«На них встановлено 35 тис. пластикових сидінь, проведено реконструкцію адміністративних приміщень, обладнано бігові доріжки з розмітками та штучним покриттям, на окремих – встановлено накриття глядацьких трибун, встановлено освітлення футбольних полів, а також впорядковано 332 спортивних майданчики, - відзначив Валентин Хоптян. - Завдяки налагодженій співпраці між обласною державною адміністрацією та керівництвом Уряду, на реконструкцію Тернопільського міського стадіону вдалося залучити 8,9 млн гривень, що дало змогу привести його до вимог Професійної футбольної ліги України».
Відновився чемпіонат області з футболу, в якому взяли участь команди 17 районів області та м.Тернополя. Загалом у чемпіонаті прийняли участь 21 команда.
на Тернопільщині газифіковано 168 будівель закладів культури
Під час прес-конференції, голова Тернопільської обласної державної адміністрації особливу увагу звернув на належне матеріально-технічне забезпечення закладів культури.
«У 2011 році проведено капітальні ремонти в 20, поточні – в 161, косметичні – в 445 клубах, встановлено 489 енергозберігаючих віконних склопакетів, - розповів Валентин Хоптян. - Газифіковано 168 будівель закладів культури, у 220 – впроваджено електроопалення (електрокаміни та електроконвектори), в 20 – встановлено котли на альтернативні джерела енергії. Вартість усіх проведених робіт складає близько 5,5 млн гривень».
Відповідно до реалізації проекту програми «Бібліоміст» впродовж 2011 року в бібліотеках області відкрито 25 Інтернет-центрів на загальну суму 458,4 тис. гривень. Завдяки цьому бібліотечні заклади краю отримали 138 комп’ютерів.
«Тернопільщина здавна славилася своїми традиціями та активним культурно-мистецьким життям, - наголосив керівник області. - Чимало відомих творчих особистостей є вихідцями з нашого краю, а такі фестивалі як «Дзвони Лемківщини», «Байда», «Братина», «Тернопільські театральні вечори», «Дзвони Лисоні», «Купальська феєрія», «Забави у княжому місті», «Цвіт вишиванки» та багато-багато інших, відомі далеко за межами Тернопілля».
Цього року, перелік цих мистецьких дійств доповнився велелюдним обласним «Святом хліба», яке відбулося 19 серпня на Гусятинщині, ювілейними урочистостями з нагоди 800- річчя першої писемної згадки про м. Збараж, а також – акцією «Збруч – ріка єднання!», з нагоди відзначення 92-ї річниці проголошення акту Злуки та Дня Соборності України. Її учасниками стали представники влади та громадськості Тернопільської і Хмельницької областей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:00, 27 листопада 2024 р.
live comments feed...
Коментарі