• Головна
  • Барна не задоволений чиновниками-«свободівцями». Буде звільняти?
11:00, 23 листопада 2015 р.

Барна не задоволений чиновниками-«свободівцями». Буде звільняти?

Чимало представників ВО «Свобода», які працюють в ОДА, не справляються зі своїми обов’язками. А маючи свого голову ОДА, «свободівці» не лише замало зробили лоя рідного краю, а й намагалися «намутити».
Про це в інтерв’ю «Новій…» заявиви голова ОДА Степан Барна.
«У мене і нині є підстави здійснити певні кадрові ротації, навіть звільнення, і я це обов’язково зроблю. У нас немає диктату однієї партії. В облдержадміністрації, яку я нині очолюю, навіть серед моїх заступників є представник “Батьківщини”, а серед керівників департаментів — члени Радикальної партії, “Самопомочі”, “Громадянської позиції” та “Свободи”. До речі, щодо “Свободи”, яка перемогла на виборах в обласному центрі, то хочу відзначити, що за час свого керування я не звільнив жодного їх партійця, вони всі залишалися при владі, але нині до багатьох з них вже можна висувати претензії про неналежне виконання функціональних обов’язків.
Щодо закидів до списку нашої партії на виборах до обласної ради, то потрібно, звісно, розглядати кожну кандидатуру окремо. Я, наприклад, знаю чимало й представників “Свободи”, які також активно чи пасивно підтримували свого часу режим Януковича… Отож, пропоную дивитися на цю проблему під зовсім іншим кутом зору. Якщо людину як кандидата на виборах до обласної ради підтримали на окрузі понад 54% виборців, то це багато про що говорить. Адже ця людина створила робочі місця, збудувала тваринницький комплекс, школу, домоглася, щоб середня зарплата на підприємстві була в межах п’яти тисяч гривень. Звісно, люди вдячні такому господарнику. І їх голоси на виборах — найкраща оцінка», – каже голова ОДА
Він додав, що не бачит проблем із так званими “екс-регіоналами”. Білше його турбують політичні шкідники, для яких чим гірші справи в області, тим краще.
«Столична влада завжди сприймала Тернопіль, як “банку з павуками”. Гадаю, потрібно позбуватися такого негативного іміджу. Хто в нашій області нині в опозиції? Правда, навіть важко відповісти, і це, гадаю, ще один результат недавніх виборів. Нема Партії регіонів, нема її сателітів.
Тепер ми маємо сформувати проєвропейську, проукраїнську та протернопільську коаліцію в обласній раді. А в цьому зв’язку потрібно використати лояльне ставлення до нашої області столичної влади. Ось постає запитання: чому одна з відомих політичних сил, маючи свого голову ОДА, свого віце-прем’єр-міністра, більшості в обласній та міській радах залучила до області за 2014 рік “аж” 14 мільйонів гривень? З огляду на потреби й масштаби це просто мізер, та й то з названої суми близько шести мільйонів довелося повернути, бо вони були надані на реконструкцію котелень, а той, хто сидів у цьому кріслі (показує на крісло голови ОДА, — авт.), хотів їх перенаправити на щось інше, керуючись навіть після Революції Гідності не державницькою позицією, а бажанням щось “замутити”…
Мене тут хочуть прив’язати до цих “діянь” попередників, але я категорично заявляю, що ніколи не буду таким», – запевнив Барна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Барна

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...