• Головна
  • Водіїв у Тернополі закликають “перевзути” свої автомобілі
11:25, 25 листопада 2015 р.

Водіїв у Тернополі закликають “перевзути” свої автомобілі

За новими правилами дорожнього руху – замінювати шини потрібно з п’ятнадцятого листопада. Проте виконали цю вимогу ще не всі водії. Працівники дорожньо-патрульної служби попереджають про небезпеку. Оскільки надалі метеорологи передають ожеледицю та ускладнення погодних умов.

«На нашій фірмі вже всі автомобілі «перевзули». І для мене це завжди питання було – номер один. Бо знаю, скільки в місті аварій стається, якщо не заміниш шини вчасно. Але їжджу дорогами, то бачу навіть зимою трапляються автомобілі «не перевзуті».

Працівники дорожньо-патрульної служби області попереджають, що відсутність зимових шин – причина, щоб зупинити автомобіль, пише зз.

«Якщо працівник дорожньо-патрульної служби бачить, що надворі ожеледиця, а автомобіль не в зимових шинах, – це може бути причиною, щоб зупинити автомобіль. Також зупинятимуть водіїв, якщо є явна ознака поломки транспортного засобу, або ж якщо водій порушив правила дорожнього руху. Порушення будуть також фіксуватися камерами, які розміщенні на автошляхах. Передбачається, що кількість таких камер збільшать», – відзначив заступник начальника управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції України в області Олег Турлай.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #автомобіль #шини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення