• Головна
  • Депутати хочуть, щоб назву «Тернопіль» носив ще один військовий корабель
12:15, 25 листопада 2015 р.

Депутати хочуть, щоб назву «Тернопіль» носив ще один військовий корабель

Депутати Тернопільської міської ради ініціюють присвоєння назви «Тернопіль» ще одному кораблю Військово-Морських Сил України.
З даною ініціативою на сесії виступив депутата Тарас Білан, який повідомив, що у морських силах з’явилися два нові кораблі.
«Поки інші міста «не прокинулися», пропоную першими звернутися з клопотанням щодо присвоєння одному з кораблів назви «Тернопіль 1540», – сказав Білан.
Відтак депутати прийняли звернення до Секретаря Ради Національної безпеки та оборони, Міністра оборони України та до командувача Військово-морськими силам України щодо присвоєння даної назви одному із нових українських кораблів.
«Просимо Вас розглянути питання щодо присвоєння одному з кораблів, що поступили на озброєння Військово-Морських Збройних сил України (проект 58155, проектний шифр – «Гюрза-М») назви: «Тернопіль 1540». Тернопільська міська рада гарантує необхідне шефство та допомогу команді корабля», - йдеться у офіційному зверненні.
Нагадаємо, Тернопіль уже здійснює шефство над корветом «Тернопіль».

Правда у жовтні виник неприємний інцидент, коли мерія дозволила під час фестивалю арТЕРвізія замалювати зображення прапора воєнно-морських сил України та корвету «Тернопіль» карлюками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#корабель

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...