Сьогодні є цілий ряд відмотування або зупинки газового лічильника для істотної економії на усі збільшуються тарифах. Хтось вдається до повного виведення апарату з ладу за допомогою подачі більшої кількості «блакитного палива», яке вимірювальний прилад не здатний врахувати. При цьому, на небезпеку наражаються сусіди і ваші близькі.

Деякі шляхом просвердлюючи отвори вставляють голки в пристрій, а хтось примудряється підключити до лічильника навіть пилосос, який «покликаний» відмотувати показання газу назад. На жаль, всі перелічені та інші знамениті способи легко виявляються уважним фахівцем. Складається враження, що непомітно заощадити ніяк не вийде.

Ефективна, безпечна і «невидима» для будь-якого контролера альтернатива згаданим методикам все-таки існує - це неодимовий магніт на газовий лічильник зі сплаву "неодим-залізо-бор" силою на відрив від 200кг (усі подивитися можна на сторінці http://supermagnit.com.ua/магниты-на-газовый-счетчик/ відповідно до моделі лічильника).

Що то є таке - неодимовий магніт для зупинки лічильника?

Подібний магніт відноситься до рідкоземельних металів, має найпотужнішу силу тяжіння, а зовнішність його металева і кругла - комусь нагадує шайбу, комусь таблетку. Певна сіланамагнічіванія змушує лічильник або загальмувати, або повністю зупинитися. З таким пристроєм втручання в механізм самого вимірювального приладу не предусмотрено.Таблетка само складається з бору, заліза, неодиму та інших унікальних складових, що призводять до належного ефекту.

Щоб купити правильний неодимовий магніт, достатньо зайти на сайт www.SuperMagnit.com.ua і визначитися з з вартістю, типом, розміром і рівнем потужності потрібного магніту.

На які види діють неодимові магніти для зупинки лічильника?

Сили магніту вистачить практично на будь-який тип газового лічильника, крім таких моделей приладу як: Візар G6, Октава, СГМН-1, СГК, MGM-UA G4, NPM G4 (коли є пластикові деталі), Premagas G6, Gallus +2000 Itron (після 2011р .в.) та інші, про які можна дізнатися у компетентного консультанта.

Перш, ніж купити неодимовий магніт, слід уточнити, що лічильники мембранного і роторного типу легко піддаються необхідному впливу. Для цих видів вимірювальних приладів цілком достатньо використовувати магніт з габаритами 70х40, 70х50 з силою в 250 кілограм.

Де купити неодимовий магніт в Україні?

Щоб стати володарем унікального засобу економії на оплаті за газ, достатньо зателефонувати в надійну компанію, сайт якої наведено вище. Менеджер організації завжди підкаже, яку модель магніту вибрати для отримання бажаного ефекту.