• Головна
  • На Театральному майдані сотні тернополян вшанували пам'ять жертв Голодомору (фото)
18:00, 28 листопада 2015 р.

На Театральному майдані сотні тернополян вшанували пам'ять жертв Голодомору (фото)

Сьогодні, 28 листопада, в Україні вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років.

Щоб вшанувати хвилиною мовчанням загиблих під час Голодомору, на Театральний майдан Тернополя прийшли представники духовенства, місцевої влади, громадські діячі. Сотні тернополян разом з дітьми вшанували пам'ять людей, які трагічно загинули у 1932-33 роках.

Священнослужителі відправили панахиду, відбувся мітинг – реквієм. Після молитви та хвилини мовчання тернополяни запалили свічки у вигляді хреста.

З Театральної площі колона людей пішою ходою вирушила до пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років, що розташовано біля церкви Різдва Христового. Там представники духовенства відправили поминальну молитву.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернополяни вшанували жертв Голодомору
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"70-річним пенсіонерам сильно підвищать виплати, попереду добряче зростання пенсій": названо єдину умову
Оголошення