
18:00, 28 листопада 2015 р.
На Театральному майдані сотні тернополян вшанували пам'ять жертв Голодомору (фото)
Сьогодні, 28 листопада, в Україні вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років.
Щоб вшанувати хвилиною мовчанням загиблих під час Голодомору, на Театральний майдан Тернополя прийшли представники духовенства, місцевої влади, громадські діячі. Сотні тернополян разом з дітьми вшанували пам'ять людей, які трагічно загинули у 1932-33 роках.
Священнослужителі відправили панахиду, відбувся мітинг – реквієм. Після молитви та хвилини мовчання тернополяни запалили свічки у вигляді хреста.
З Театральної площі колона людей пішою ходою вирушила до пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років, що розташовано біля церкви Різдва Христового. Там представники духовенства відправили поминальну молитву.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:47, 8 червня
10:46, 8 червня
11:24, 2 червня
10:31, 13 червня
