
10:00, 29 листопада 2015 р.
У Тернополі вандали продовжують красти оригінальні рослини
У Тернополі продовжують зникати оригінальні рослини. Останній випадок стався на масиві “Дружба”.
Там поменшало декоративних кулевидних туй. Молоді рослини висадили активісти ГО “Молодіжне об’єднання “Файне місто” в рамках Всесвітньої та Всеукраїнської ініціативи “Дерева миру”. Не минуло й тижня, як невідомі вкрали першу тую. Зникнення другої комунальники помітили, коли разом з нашою знімальною групою приїхали у сквер через кілька днів, передає TV4.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
ТОП новини
Оголошення
11:38, 23 червня
11:37, 23 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
16:59, 17 червня
