• Головна
  • На Тернопільщині відновлюють старовинний монастир
18:00, 29 листопада 2015 р.

На Тернопільщині відновлюють старовинний монастир

Відновленням історичного вигляду старовинного монастиря у Краснопущі Бережанського району займаються його настоятель отець Степан Романик і релігійна громада. Це люди, які моляться у місцевій церкві, є вихідцями з села або просто небайдужі до долі пам'ятки.

Будівля Краснопущанського монастиря – пам'ятка XVIII – початку ХХ століть. Про проблему її нищення Бережанським психоневрологічним будинком-інтернатом 20minut.ua пише з 2009 року. Відтоді зі значними труднощами громаді вдалося добитися виселення згаданого закладу і повернення обителі церкві. Завдяки пожертвам від людей з різних міст і сіл України у Краснопущі вже знесли добудови радянських часів, що псували вигляд пам'ятки, перекрили дах над монастирем, оновили частину вікон, прибрали у корпусі келій. Роботи тривають, пише Терен

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #старовинний монастир
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення