• Головна
  • На Тернопільщині відновлюють старовинний монастир
18:00, 29 листопада 2015 р.

На Тернопільщині відновлюють старовинний монастир

Відновленням історичного вигляду старовинного монастиря у Краснопущі Бережанського району займаються його настоятель отець Степан Романик і релігійна громада. Це люди, які моляться у місцевій церкві, є вихідцями з села або просто небайдужі до долі пам'ятки.

Будівля Краснопущанського монастиря – пам'ятка XVIII – початку ХХ століть. Про проблему її нищення Бережанським психоневрологічним будинком-інтернатом 20minut.ua пише з 2009 року. Відтоді зі значними труднощами громаді вдалося добитися виселення згаданого закладу і повернення обителі церкві. Завдяки пожертвам від людей з різних міст і сіл України у Краснопущі вже знесли добудови радянських часів, що псували вигляд пам'ятки, перекрили дах над монастирем, оновили частину вікон, прибрали у корпусі келій. Роботи тривають, пише Терен

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #старовинний монастир
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Оголошення