
08:45, 30 листопада 2015 р.
Олігарх з Тернопільщини купив собі... станцію метро
Олігарх Дмитро Фірташ ще до його затримання в Австрії придбав у Лондоні стару станцію метро Brompton Road за 53 мільйони фунтів стерлінгів, а ще раніше – будинок неподалік за 60 мільйонів фунтів стерлінгів.
Про це йдеться у відеосюжеті журналістів програми "Схеми" Наталки Седлецької та Максима Савчука, повідомляє Українська правда.
Вони виявили, що Фірташ має нерухомість у "серці Лондона", яку він придбав, у тому числі, після Євромайдану в Україні.
Скільки підприємств та відповідно робочих місць на Тернопільщині можна було б організувати за такі кошти годі і підраховувати.
Тим часом журналіст Олівер Буллоу виявив частину власності Фірташа у лондонському Brompton Square, 12-а. За його словами, він натрапив у списку телефонних абонентів на прізвище Фірташ і ім’я Лада (дружина Дмитра Фірташа і засновниця фонду Firtash Foundation - ред). По суті, це підвальне приміщення – журналіст припускає, що воно може коштувати 1,5 мільйони фунтів.
Однак Буллоу виявив, що Фірташ придбав у листопаді 2012 року ще й новобудову на Cottage Place, 8, – за 60 мільйонів фунтів стерлінгів. Це будівля у 5 поверхів, 2 з яких – під землею.
"У тому ж сквері Фірташ викупив іще один об’єкт – колишню станцію лондонського метро Brompton Road. Ця історична будівля коштувала українському газовому магнату 53 мільйони фунтів стерлінгів. Це два річних бюджети міста Ужгород", - стверджують журналісти "Схем".
"Ця купівля відбулася одразу після розстрілів на Майдані (у Києві) та втечі Януковича з України в Росію – 27 лютого 2014 року", - наголошують вони.
Фірташ придбав стару станцію лондонського метро Brompton Road
І заплатив Фірташ за цю будівлю на рахунки британського Міністерства оборони, на балансі якого була станція метро на лінії Пікаділлі (в районі Knightsbridge), якою користувалися до 1934 року, а під час Другої світової війни використовували як бункер.
Міноборони Великобританії - про Brompton Road
У прес-службі Фірташа відмовилися коментувати інформацію про майно олігарха у Лондоні і подальшу долю старої станції метро.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...