
10:00, 30 листопада 2015 р.
Два автомобілі не змогли розминулись на «чорному» перехресті у Тернополі
Перехрестя вулиць Будного і Лучаківського в Тернополі недарма називають "чорним". Там постійно трапляються дорожно транспортні пригоди.
Цього разу, за повідомленням очевидців, на злощасному перехресті не змогли розминутись два позашляховики, пише TeNews. В обох автівках були пасажири з дітьми. Наразі точно невідомо про кількість постражлалих внаслідок аварії.
На місці аварії працювали інспектори поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
ТОП новини
Оголошення
11:38, 23 червня
11:37, 23 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
16:59, 17 червня
