• Головна
  • У Тернополі в бібліотеці готують подарунки для дітей до Дня Святого Миколая
15:00, 3 грудня 2015 р.

У Тернополі в бібліотеці готують подарунки для дітей до Дня Святого Миколая

Подарунки до Дня Святого Миколая отримають діти учасників АТО і загиблих бійців, Героїв Небесної Сотні. Гроші на презенти, а також солодощі та книги уже збирають у Тернопільській міській бібліотеці №2 для дорослих.

«Допомагають зробити подарунки і наші читачі. Один хлопець-підприємець закупив цукерки, щоб робити солодкі подарунки. Знайшла мецената, який купить книжечки у подарунок. В суботу будемо разом їх вибирати», – розповіла Тернополю бібліотекар Надія Качуровська.

Долучитися до створення подарунків дітям може кожен охочий. Бібліотека знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Івана Франка, 21.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #бібліотека #подарунки до Дня Святого Миколая
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення