Хто в Україні заробляє найбільше — рейтинг найприбутковіших професій

Топ-менеджери та програмісти були найбільш високооплачуваними спеціалістами 2011-го року. Про це йдеться в результатах дослідження, проведеного Міжнародним кадровим порталом hh.ua, дані якого було переданоГолосUA.

Рейтинг «найдорожчих» професій очолює генеральний директор з середньою зарплатою в 40 тис. грн.

Друге місце в рейтингу посіли ІТ-директори, яким платили всередньому 24 тис. грн. За ним йдуть фінансовий директор та директор з маркетингу з зарплатами 16 тис. 800 та 16 тис. 600 грн.

Програмістам С++, андроїд-програмістам та комерційними директорам пропонували всередньому 15 200 грн. в місяць. Java- та IPhone-програмістам платили 15 тис. та 13 тис. 676 грн. відповідно. Замикає рейтинг «дорогих» професій директор з продажу з середньомісячним заробітком в 12 тис. 400 грн.

В цьогорічному рейтингу високооплачуваних спеціалістів побільшало ІТ-шників. Якщо минулого року їм належало 3 позиції в топ-10, то в 2011-му – вже 5.

В порівнянні з минулим роком, без змін залишилися лише зарплати генеральних директорів.

Фінансовим директорам пропонували на 8 тис. 200 грн. менше, директорам з продажу – на 5 тис. 600. Також в 2011-му зменшилась середня зарплатна пропозиція для комерційних директорів та директорів з маркетингу – на 2 тис. 300 і 4 тис. грн. відповідно. Натомість ріст продемонстрували зарплати ІТ-шників – в середньому на 2 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі