
15:00, 5 грудня 2015 р.
У Тернополі на вул. 15 Квітня збили жінку
Повідомлення про аварію на вулиці 15 Квітня надійшло від водія автомобіля “ВАЗ-21013″. Чоловік повідомив, що збив людину.
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що потерпіла – мешканка обласного центру, 1970 року народження. За попередніми даними, жінка переходила дорогу за межами пішохідного переходу.
Внаслідок удару її із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійною раною потиличної ділянки голови доправили в травмпункт. Після огляду, жінку відпустили. У водія взяли кров для перевірки на вміст алкоголю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:02, 18 червня
30
12:51, 21 червня
15:21, 22 червня
