• Головна
  • Нардеп від БЮТ стверджує, що смертельне ДТП влаштував таки губернатор Тернопільщини
08:40, 3 січня 2012 р.

Нардеп від БЮТ стверджує, що смертельне ДТП влаштував таки губернатор Тернопільщини

За даними народного депутата БЮТ Василя Деревляного, у Toyota Land Cruiser, який врізався в таксі, дійсно був Валентин Хоптян.

Деревляний каже, що ДТП скоїв все-таки губернатор Тернопільщини У Toyota Land Cruiser, яка у Чемеровецькому районі Хмельниччини виїхала на зустрічну смугу і зіткнулась із таксі, був голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян.

Про це розповів у коментарі ТСН народний депутат БЮТ, голова тернопільської облорганізації "Батьківщина" Василь Деревляний. "Через свої джерела від працівників ДАІ як Хмельницької області, так і Тернопільської - це дійсно правда, що в аварії по дорозі в Чемирівці джип губернатора Тернопільської області виїхав на зустрічну смугу і зіштовхнувся з Жигулем", - каже Деревляний. "Дуже прикро, що на сьогоднішній день як прокуратура, так і всі інші державні органи стараються десь зняти цю інформацію з голови ОДА", - додав він.

Раніше місцеві ЗМІ повідомляли, що Toyota Land Cruiser, яка виїхала на зустрічну смугу, це службовий автомобіль губернатора Тернопільщини Валентина Хоптяна. В результаті ДТП 27-річний водій таксі та його 54-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження і були госпіталізовані. Ще один пасажир таксі від отриманих травм помер на місці події. Водій автомобіля "Toyota" після вчинення ДТП з місця події зник.

У МВС заявили, що Тернопільська ОДА орендувала авто, яке спричинило ДТП на Хмельниччині, але договір оренди було розірвано і його повернули. У губернатора Тернопільщини відхрестились від ДТП із смертельними наслідками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...