• Головна
  • На Тернопільщині зводять школу, витрачаючи удвічі більше, ніж в Україні
14:00, 7 грудня 2015 р.

На Тернопільщині зводять школу, витрачаючи удвічі більше, ніж в Україні

У червні цього року в тернопільських медіа обговорювалась пропозиція директора Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Любомира Крупи про закриття 31 школи та реорганізацію 19 шкіл. Серед них дві школи Теребовлянського району.

А вже у листопаді на будівництво нової школи у Теребовлянському районі було виділено 5.26 млн гривень.

На будівництво школи на 126 учнів у с. Соколів Теребовлянського району було виділено 5,26 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель". Раніше на цю школу уже виділялися кошти 8.26 млн гривень у 2011 році та 2.05 млн гривень у 2012 році. В обґрунтуванні нинішнього тендеру зазначено, що після коригування проектно-кошторисної документації загальна вартість об’єкту становить 17,11 млн грн.

Виходить, що опосередкована вартість цього будівництва –136 тис грн. за учнівське місце. За даними Мінрегіонрозвитку, будівництво шкіл зараз коштує 66 тис грн. за місце., тобто удвічі менше, звертає увагу vsim.te.ua.

Видання дивується позиції директора Департаменту освіти і науки ТОДА Любомира Крупи, мовляв, навіщо закривати одні школи, а потім витрачати такі великі гроші на будівництво, якщо можна вкласти їх у розвиток уже існуючих шкіл. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школи
Оголошення
live comments feed...