В Україні хочуть ще раз змінити правила дорожнього руху

До літа 2012 року МВС планує подати на розгляд Верховної Ради вдосконалений законопроект, розроблений на базі діючих 14 документів про дорожній рух та автотранспорт.

Про це повідомив керівник центру безпеки дорожнього руху та автоматизації систем при МВС Сергій Будник, передають Коментарі.

За його словами, планується змінити закони про дорожній рух, про автомобільний транспорт, про автомобільні дороги і внести правки до Кодексу про адміністративні правопорушення.

"Ми зараз працюємо над удосконаленням законодавства з безпеки дорожнього руху, в т.ч. розглядаються питання денного світла, руху в темний час доби, поганої видимості і т.п. Протягом 1-1,5 років ми підготуємо нову редакцію правил дорожнього руху . При цьому буде вивчено досвід зарубіжних країн – щоб запозичити кращі зразки законодавства і кращі вимоги відобразити в цих правилах ", - підкреслив Будник.

Як відомо, у парламенті зареєстровано постанову про об'єднання в один усіх законопроектів, які стосуються безпеки дорожнього руху. Крім того, за словами Будника, в Комітеті ВР з питань правоохоронної діяльності буде створено робочу групу з підготовки законопроектів щодо безпеки дорожнього руху. Зокрема, однією з пропозицій МВС буде внесення до нового законопроекту норми про обов'язкове використання пішоходами флікера (світловідбивних елементів).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі