• Головна
  • Правоохоронці розшукують чоловіка в окулярах, який обкрадає офіси у Тернополі (відео)
16:00, 8 грудня 2015 р.

Правоохоронці розшукують чоловіка в окулярах, який обкрадає офіси у Тернополі (відео)

Тернопільські поліцейські розшукують невідомого чоловіка, який у понеділок, 7 грудня, скоїв крадіжку з офісного приміщення, розташованого на вулиці Шептицького. Підозрюваного зафіксувала камера відеоспостереження.

Чоловік проник до приміщення та викрав ноутбук марки «ACER» і два наручних годинники, завдавши збитків на 20300 гривень.

Прикмети підозрюваного: на вигляд 30-35 років, худорлявої статури. Був одягнений у чорну коротку куртку, сірі джинси, кросівки та окуляри

Будь яку інформацію, яка допоможе слідству встановити особу зловмисника чи його місцезнаходження, повідомляйте за номером 096 771 10 47 чи 102 у будь-який підрозділ поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #крадіжки #офіс #розшук
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня зміниться тариф на світло, озвучено оновлені ціни": скільки українці платитимуть за кіловат у новому сезоні
ТЦК шукатиме 60-річних чоловіків з однією професією, мобілізація пенсіонерів накриє цю групу людей: 5 категорій відпустять
З 1 вересня школярів очікують зміни: в Україні оновили правила навчання для учнів
"Українцям, які мають вдома газ, дали час до 15 серпня": важлива інформація про оплату рахунків, що незабаром прийдуть
Оголошення