На центральному стадіоні Тернополя змонтували нове табло

Обійшлося воно, разом із монтажем, у один мільйон триста сімдесят тисяч гривень. Гроші надійшли із державного бюджету. Нове інформаційне табло купили у Київської фірми-виробника. На стадіоні розповідають, табло дещо менше за свого попередника, зате у своїх інформаційних можливостях значно його перевершує.

Нове табло на Тернопільському центральному стадіоні складається із семидесяти окремих секцій і має розмір у десять метрів двадцять чотири сантиметри на п'ять метрів сорок сантиметрів. Встановили його не на місці попередника, а над південною трибуною, що дозволить бачити його максимуму вболівальників.

- На ньому можна вивсвітлювати будь-яку інформацію. Буде в режимі онлайн показуватися перебіг матчу на полі, вся інформація про забиті, пропущені, про карточки, про видалення, про заміни. У нього досить висока роздільна здатність, так що зображення получається чітким і високоякісним. Подібне, але на половину менше, табло поставили недавно на театральному майдані і воно вже функціонує,- каже Богдан КОЛОДІЙ,  головний інженер електромонтажу.

Нове табло на цетральному стадіоні залишилося підключити та налаштувати.

- Керуватися воно буде з диспетчерської, через оптоволоконний кабель,- каже Богдан КОЛОДІЙ.

Також на освітлювальних вежах головної футбольної арени міста уже встановили нові прожектори потужністю у тисяча двісті люксів. Це дозволить за темної пори доби добре висвітлити стадіон. Аби ліхтарі не світили хаотично, їх також потрібно налаштувати. Для цього як орієнтир має слугувати чистий зелений газон, відтак за налаштування візьмуться навесні. Щодо пластикових сидінь, то їх встановили уже повністю. Загалом центральний стадіон Тернополя тепер може вмістити трохи більше п'ятнадцяти тисяч людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі