«У Кличка серце як в курча» - Хук

Чемпіон світу в першій важкій вазі за версією WBO Марко Хук не перестає запевняти в своїй здатності побити братів Кличків.

Про майбутній бій з Повєткіним: "Так, але всі хочуть боксувати з Кличком. Давайте чесно: в усіх, хто говорить про суперважку вагу, перед очима стоять Клички. Добитися такого бою нелегко. Я хочу спочатку битися з Повєткіним 25 лютого - він Олімпійський чемпіон і у нього хороша репутація. Якщо я отримаю над ним перемогу, тоді подивимося, що буде далі".

Про те, що колишні чемпіони світу в першій важкій вазі (Адамек і Хей) не впоралися з Кличком: "Я не Хей і не Адамек. Хей був поганий в бою з Володимиром, але до цього він зміг похитнути ще більшого чемпіона Валуєва, пише Gazeta.ua. Адамека ж я на спарингу кілька років тому вибивав за канати. Що тут ще сказати?".

Про те, на що він розраховує: "Проблема хлопців полягає в тому, що в той момент, коли починається бій з Кличком, вони роблять в штани. Вони здаються заздалегідь. У мене ж відважне серце і я не типовий боксер. Я б'ю з усіх знарядь. Кличку доведеться нелегко зі мною на ринзі".

Про братів Кличків: "Спочатку скажу одне: я захоплююся Кличко. Їх в Німеччині знає кожен: від продавця взуття до піаніста. Володимир - найкращий боксер, але серце його як в курча Віталій - справжній гігант, в будь-якому сенсі. Хоча Тайсон був всього 1, 80 зростанням, і все ж валив всіх як дерева".

Відзначимо, що інший Чемпіон світу вирішив розправитися з Лебедєвим і Хеєм, а потім побити Кличка.

Раніше Марко Хук заявив, що йому не цікавий навіть Володимир Кличко, а лише його старший брат Віталій.
Джерело: Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі