Поховали жертву новорічної аварії за участю авто голови Тернопільської ОДА

Губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян пояснив, що за кермо вже рік не сідав, а під час аварії на Хмельниччині сам він був у родичів під Києвом.

Як з'ясувала ТСН, у травматологічному відділенні Чемеровецької районної лікарні в сусідніх палатах перебувають два водії - кермувальник позашляховика, який виїхав на зустрічну, та водій таксі, яке прийняло лобовий удар.

Водій таксі Андрій Стус повідомив, що не пам'ятає, як відбулося зіткнення, а до тями він прийшов вже у реанімації. "В палаті №1 находиться другий водій, але з ним просто я не можу дозволити вам спілкуватися", - повідомив завідувач травматологічного відділення лікарні Юрій Гречанюк. Варто зазначити, що саме за дверима цієї палати є ґрати, а хто за ними перебуває - медики не коментують. Вдалося дізнатися лише те, що чоловік із легкими ушкодженнями потрапив до них пізніше, ніж водій таксі. Однак, утаємничений пацієнт - це точно не голова Тернопільщини, який на час зйомки в лікарні давав прес-конференцію в Тернополі.

"Ні я, ні моя сім'я до цієї трагедії ніякого відношення не маємо. Це стосується і працівників адміністрації, яку я очолюю, в тому числі водіїв", - заявив Хоптян. Хоптян запевнив, що позашляховик, який влаштував ДТП на Хмельниччині, обласна адміністрація орендувала лише до 26 грудня. Що відбувалося з машиною 31-го, йому не відомо.

Нагадаємо також, міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко повідомив, що 1 січня до правоохоронних органів з'явилась людина, яка заявила, що саме вона перебувала за кермом автомобіля, що влаштував аварію. За словами міністра, у водія, що зізнався, були тілесні ушкодження, характерні для людини, яка справді потрапила в ДТП. А от у губернатора Хоптяна таких ушкоджень виявлено не було.

Жертву новорічної аварії - пасажира таксі, що разом із дружиною їхав до Хмельницького в гості до сина, - поховали у вівторок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі