• Головна
  • У Тернополі чиновник приємно шокував депутата
10:30, 10 грудня 2015 р.

У Тернополі чиновник приємно шокував депутата

На Новому світі з’явилося освітлення на тих вулицях, де його останнім часом не було.

Передувала цьому розмова депутата Олега Нитки, який балотувався на даному мікрорайоні, із начальником КП "Тернопільміськсвітло".

Результат даної розмови приємно здивував депутата, про що він написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

"А сьогодні просто хочу подякувати. Так так подякувати начальнику КП "Тернопільміськсвітло" Лехіцькому Олегу Володимировичу. Приїхав до нього тиждень тому кажу світло на мікрорайоні не світить, адреси дав: Вільхова 3, 4, 6, 7; Транспортна 14; Новий Світ 4, 41, 69, Новий світ бічна 5, 7; Кармелюка 6, 12; Наливайка 10.
Каже мені: ну зробимо що в наших силах... Сиджу і думаю: "справжній чиновник раз так каже... інші хоч обіцяють... а тут зразу зробимо що в наших силах...". Явно, думаю нічого не буде.
Вчора після прийому на окрузі думаю дай обїду "Новий світ". Я їду і реально прозріваю... по майже 100% того що просив все зроблено. Я в шоці... 
Реально, в приємному значенні слова, в шоці. Виявляється є в нас чиновники дійсно люди слова... які як сказав так і зробив, а не обіцяв, обіцяв і забув. Отож від всіх мешканців 17 округу, і від себе особисто, ще раз хочу подякувати керівництву і всім працівникам КП "Тернопільміськсвітло" за дієвість та оперативність. 
Так би всім керівникам навчитись", – написав Олег Нитка.

В коментарях люди позитивно відгукують про діяльність Олега Ляхоцького, зазначаючи, що він не є типовим заскорузлим чиновником і саме таких керівників потребує місто.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освітлення
Оголошення
live comments feed...