• Головна
  • На ФК "Тернопіль" з бюджету міста виділили 1,5 млн грн, але їх замало
17:00, 10 грудня 2015 р.

На ФК "Тернопіль" з бюджету міста виділили 1,5 млн грн, але їх замало

Учора на засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради заслухали фінансовий звіт комунального підприємства ФК «Тернопіль» за рік, що минає та затвердили фінплан футбольного клубу на 2016 рік.

Як повідомив міський голова, почесний президент ФК «Тернопіль» Сергій Надал, зважаючи на сьогоднішні реалії, бюджет клубу є одним з найменших серед команд першої ліги.

– У 2016 році згідно фінансового плану клубний бюджет розраховано на рівні 1,53 млн. грн. Мова йде про ті кошти, які клуб розраховує отримати з бюджету плюс незначні власні доходи від продажу квитків, надання транспортних послуг тощо. Це той мінімум, який дозволить, щоб команда існувала. Натомість, щоб показувати гідні результати, бюджет потрібно подвоїти. Відповідне завдання першочергово ставиться перед новим директором клубу, – відзначив Сергій Віталійович.

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш зауважив, що йому приємно, що керівництво клубу в особі почесного президента цікавиться справами команди.

– Наш президент Сергій Віталійович твердо сказав, що команда і далі буде виступати. Тішить, що футболісти і тренери не залишилися один на один зі своїми проблемами, нас запитують чому ми займаємо місця в нижній частині турнірної таблиці і ми готові на них чесно відповідати. На сьогодні є принципова домовленість про зустріч президента з командою, яка запланована на понеділок (14 грудня). Сподіваюся, вона стане переломним моментом у історії команди, – резюмував наставник ФК «Тернопіль».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ФК "Тернопіль"
Оголошення
live comments feed...